Wpis z mikrobloga

@Kasahara: typ jest nieźle odklejony np. ogląda filmik o gigantycznym, ewidentnie nabombionym gościu, który zrobił formę w dwa lata i jego komentarz o naturalności tego typa to "no nie wiem, nie wiem może jest na bombie może nie, brak dowodów"
  • Odpowiedz
@hetero_sapiens: no śmieszy, ze normies mają go za autorytet; a to beton okropny i zero wiedzy na temat czegokolwiek. A pewnie po drugiej stronie ekranu skinny fat i 300 kg total mimo, ze wydaje PDFy jak trenować/żyć/boostować testa
  • Odpowiedz
@chaczapuri: no uważam to za bardzo szkodliwe :) jak ma lizać ludzi po jajach i lecieć w #!$%@? z odbiorcą bo się boi; to szkoda czasu antenowego, a uwierz, ze typowy jego odbiora takie #!$%@? odbiera jako 99 % natural / i możliwe że 1 % bomba, a nie na odwrót. Nie mówiac o ogromnych jego błędach merytorycznych i wysrywach, bo każdy jego film mógłbym stronę A4 prostować w szczególności jak
  • Odpowiedz
@chaczapuri: no masz w komentarzu jeden, który mówi o EPO; w jakims poprzednim głupoty o winstrolu; że nie używa się go na masie (ta brokuł na redu, marchew na biceps), oglądam 1 jego film na 10 dla beki jak ktoś mi podeśle i zawsze coś znajdę i nie zamierzam po prostu teraz marnować czasu na takie coś. Z pierwszych brzegów jakoś ocenianie pryszczy, łysienia, gino i innych w ocenie naturalności jest
  • Odpowiedz
@Kasahara stalowy szok to kanał popularno-naukowy, co za tym idzie popularyzuje on w wielkim skrócie tematy sportu sylwetkowego i innych pokrewnych tematów, więc nie ma się co dziwić, że jak w przypadku wszystkich innych kanałów popularno-naukowy na yt, jak np astro faza zdążają mu się jakieś błędy/niedopowiedzenia wynikające z uproszczenia tematu i przedstawienia go w sposób przystępny i łatwy w odbiorze dla szerokiej liczby odbiorców.

Nie znam się na dopingu więc nie
  • Odpowiedz
@Kasahara: Nie spodziewałem się, że oglądasz stalowego drąga ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale to dobrze, że ktoś wyjaśnia tego pacana z glosem 13 latka, ktory przechodzi mutacje.
Jazda z frajerami Adaś, idę zaplusowac Twoj komentarz
( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@shreddedmf: nie no, po co od razu frajer; jest publika i zapotrzebowanie to robi, twórcy nie ma co obwiniać. Każdy jakby miał okazję się wybić, to by to zrobić. Ja zawsze patrze od drugiej strony - co ludzie sobie dają nawijać na uszy

@Xandress: no ja tam samo jak on sobie rzetelnie coś skrobie tak samo wymieniam błędy, które robie i mam prawo oceniać jego pracę jak odbiorca. #!$%@? głupoty
  • Odpowiedz