Wpis z mikrobloga

@Kasahara odniosłem się do komentarza odnośnie oceny czyjejś naturalności, gdzie zgadzam się z podejściem stalowego tzn better safe than sorry, ponieważ nie jesteś przez monitor w stanie w 100% stwierdzić czy ktoś wali czy nie a oczernianie ludzi przed ogromną publika niesie za sobą konsekwencje (nie każdy ma psychikę ze stali żeby tolerować tyle hejtu, szczególnie jeśli jest bezpodstawnie oskarżany) - on w swoich filmach podaje różne kryteria, którymi kieruje się w
@hetero_sapiens

@Kasahara: typ jest nieźle odklejony np. ogląda filmik o gigantycznym, ewidentnie nabombionym gościu, który zrobił formę w dwa lata i jego komentarz o naturalności tego typa to "no nie wiem, nie wiem może jest na bombie może nie, brak dowodów"

To xD. Pamiętam niedawny film o jakimś dzieciaku z TikToka. Chłop na pierwszy rzut oka wyglądał na sterydziarza, bez jakiejś głębszej analizy, a ten się tam #!$%@? rozpływa 12 minut
ponieważ nie jesteś przez monitor w stanie w 100% stwierdzić czy ktoś wali czy nie


@Xandress: przecież na 100%, to i bez monitora jest ciężko, zwłaszcza jak delikwent będzie się znał koksach i na tym jak przystopować z koksami, żeby badanie nic nie wykazało. No chyba że będziesz miał totalną kontrolę na tym kiedy zrobisz testy, a testujący nie będzie niczego się spodziewał...
Natomiast dla kogoś z doświadczeniem (w ćwiczeniu i
@vostok zgadzam się z tobą, dlatego nie rozumiem kiedy ktoś oscentacyjnie zarzuca innym lizanie kogoś po jajach, tylko dlatego, że nie stwierdził w swoim filmie WINNY! BIERZE NA PEWNO! co jest zwyczajnie głupie i on widocznie o tym wie :p
nie stwierdził w swoim filmie WINNY! BIERZE NA PEWNO! co jest zwyczajnie głupie i on widocznie o tym wie :p


@Xandress: ale @Kasahara ma rację, że stalowy szok snuje jakieś opowiastki bazując na zupełnie złej tezie, albo leci wodolejstwem i nie ma co tego tłumaczyć jakąś zachowawczością, bo nie ma 100% pewności. Jak nie ma pewności, to najlepiej niech w ogóle nie kręci tego typu wypocin, jak powyżej z EPO, gdzie
@chaczapuri: no uważam to za bardzo szkodliwe :) jak ma lizać ludzi po jajach i lecieć w c*a z odbiorcą bo się boi; to szkoda czasu antenowego, a uwierz, ze typowy jego odbiora takie p*******o odbiera jako 99 atural / i możliwe że 1 omba, a nie na odwrót. Nie mówiac o ogromnych jego błędach merytorycznych i wysrywach, bo każdy jego film mógłbym stronę A4 prostować w szczególności jak
@heming: jeśli jesteś początkujący i nic nie ogarniasz to może być - tak samo jak pod sztangą czy barbell brothers


@Kasahara: Ta, pod sztanga dla poczatkujacego, chyba zeby sie zniechecil, no 90% tresci nie zrozumie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Kasahara: Ja szanuje go za relacje z jakiś zawodów czasem, czy filmiki ciekawostkowe, ale jak zaczyna cokolwiek tłumaczyć na temat diety, ćwiczeń, albo czegokolwiek to, aż się śmiać chce jakie banały on tam mówi, bądź w ogóle gada głupoty