Wpis z mikrobloga

Właśnie opracowałem nową rewolucyjną teorię (prawo wszechświata), które muszę opublikować pod swoim nazwiskiem.

Zrozumiałem, że trzeba unikać #!$%@?, bo jeśli z własnej woli podejmujesz #!$%@? to on wygeneruje Ci tylko więcej dodatkowego #!$%@?.

W skrócie: Każdy #!$%@?, generuje #!$%@?, nie spokój.

Jestem w #!$%@? wykończony po tygodniu roboty na rano i niewyspany.

Rozkminiamem przed chwilą czy pozmywać naczynia, czy olać do jutra i stwierdziłem przed, że będę tak dobry i zbiorę naczynia swoje i od rodzinki ze wszystkich stołów, żeby pozmywać za wszystkich to nikt się nie dorypie. Zszedłem z nimi do zlewu, myślałem, że jest pusty, a tam sterta naczyń i musiałem umyć najpierw te, bo komuś się nie chciało i rzucałem #!$%@?. No, ale nie miałem gdzie tych umytych naczyń wstawić, bo suszarka była pełna i okazało się, że muszę jeszcze suszarkę opróżnić, a na niej był słoik, słoiki trzymamy na specjalnej półce, po drodze, idąc w tamtą Mańkę okazało się, że mój kot się zerzygał w tym miejscu i w to wdepnąłem, to musiałem posprzątać i umyć syry. Miałem #!$%@? tylko zmyć 3 talerze.

Kiedyś się tak samo wychyliłem w pracy, żeby coś dodatkowo zrobić i zaproponowałem mała modyfikacje jednego dokumentu. Myślałem, że na tym się skończy, okazało się, że modyfikacja tego dokumentu zaoowocowala modyfikacja całej sterty dokumentów, koniecznością przeszkolenia załogi, wygenerowaniem mi dodatkowej rutynowej roboty na codzień, która teraz będę musiał przez to robići modyfikacja wielu procedur w zakładzie.

Już zawsze będę unikał tak wiele roboty jak się tylko da.

#przemyslenia #fizyka #ergonomia #entropia #takaprawda #filozofia #heheszki ##!$%@? #pracbaza #praca #przegryw
  • 7
@maciej__: No normalne, że mam to co chciałem zrobić, ale to, że jeszcze plus dodatkowo w #!$%@? nadprogramowej to mnie #!$%@?.

Już od teraz nie będę się wychylał, tylko szedł w drugą stronę.