Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #rozrywka #oswiadczenie
jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...

źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: też tak mam ale po prostu dlatego że mam świadomość że to wszystko tam to jest udawane a rzeczywisty świat jest ciekawszy i wolę coś porobić tutaj
Gry multiplayer w stylu współzawodnictwa akurat spoko były i wciągały bo dużo emocji generowały
  • Odpowiedz
  • 0
@jakismadrynickpolacinsku tez tak miałem przez długi czas. Wróciła chęć i przyjemność z grania odkąd gram dużo mniej i tylko w jedną grę na raz. Na przykład godzina gry rano i wyłączam. I już sobie planuję co będę robił w grze jak ją sobie włączę przed snem. U mnie to działa.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Gry Ci sie przejadly po prostu. W to co grasz dzisiaj widziales juz setki razy wczesniej. Oczekujesz czegos nowego co Cię może zaskoczy, ale efekt jest odwracalny - wiesz wszystko czego mozna sie spodziewac. Gry do tego staly sie bardziej rozbudowane i zdetalizowane co pozbawia u Ciebie potrzeby dopowiadania co aktualnie widzisz, lub co chcesz widziec, gry stały się nudne jak rzeczywistość bo są próbą ich pełnego odzwierciedlenia które nas
  • Odpowiedz