Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #rozrywka #oswiadczenie
Pobierz jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...
źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg
  • 221
@jakismadrynickpolacinsku: też tak miałem, pomogło odkrycie jak dobrze działa emulacja na androidzie - kupiłem pada do tel. i ogrywam klasyki z PSP, PS2, Wii. Do tego GeForce Now i granie w łóżku, na tablecie. Lvl 38 i plecy już nie te, więc granie na leżąco, wieczorem daje więcej frajdy, zwłaszcza że cały dzień siedzę przy kompie. Poza tym jakoś mam wrażenie że na tablecie z amoledem, w łóżku w ciemnym pokoju,
Jak zabijesz NPC, to przychodzi straż i cię zabija.


Albo jak coś ukradniesz to idziesz do więzienia i może uda ci się uciec.


@mk321: No nie, to nie jest ta skala. Tak takie proste skrypty sie pojawiaja, z drugiej strony Morrowind nie ma zadnej reakcji na lazanie przy straznikach z bronia, itd. Plus uzywanie drewnianych gier jak Skyrim jako jakikolwiek przyklad to zbrodnia xD

To sa proste skrypty, ktore tylko pozeruja
@jakismadrynickpolacinsku: też tak mam, że nowe gry mnie już nie cieszą, ale akurat teraz zainstalowałem Mafię Definitive Edition i mi siadło () po kilku latach w końcu coś mnie przykuło na te 1-2h dziennie, pewnie dlatego, że Mafia to moja ulubiona giera ever.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Morrowind nie ma zadnej reakcji na lazanie przy straznikach z bronia, itd. Plus uzywanie drewnianych gier jak Skyrim jako jakikolwiek przyklad to zbrodnia


@NewBlueSky: jak to nie ma? W Skyrim jak latasz z bronią, to się ciebie czepiają, żeby schować (w większości gier tak jest, jeszcze nawet ciebie zaczną atakować jak nie schowasz, chyba nawet w Wiedźminie tak było). A w Skyrim to nawet jest tak rozbudowane, że mają one komentarze
@jakismadrynickpolacinsku: lvl 34 here. Od lat mam to samo. Rzadko gram w cokolwiek. Najczęściej zaczynam, trwa to 15 minut i wyłączam. Wpływ może mieć też praca przy kompie - nie mam ochoty na posiedzenia przy maszynie 24/7.

Dziś dalej wracam do niektórych starych tytułów typu Diablo 2, HoMM3, Q3A i jeszcze kilka innych.

Co do nowych - zauważyłem, że najłatwiej gra mi się obecnie w niezbyt skomplikowane gry, w których wszystko
@jakismadrynickpolacinsku: ja #!$%@? tak, też tak mam, i mam również tak samo z oglądaniem kaczora donalda i klaserów ze znaczkami, co wy tak to #!$%@? przeżywacie jakby to była nie wiadomo jaka tragedia.
ehh,dorosłość, chlipchlip, trzymaj się mbubu
@jakismadrynickpolacinsku: Nie. Jasne, nei to samo. Mniej gram, ale 33 lata i nadal uwielbiam single. Sluchafony, corka spi, zona sobie cos robi, a Ty wieczorkiem pyk granko. Acz wole grac juz na konsoli, mimo posiadania silnego PC i zazwyczaj lepszego wszystkiego tam -od grafy po przez mody, i mozliwosci podlaczenia tam pada czy z xboxa nowego czy dualsensa.. nah, i tak ps5 wlaczam i jade - jeszcze to ze to generalnie
@jakismadrynickpolacinsku bo już wszystko widziałeś i nie ma nic nowego co by cię jakoś ekscytowało. Jeżeli wracasz do strach gier. Jeżeli zaczynasz jakie nowe i cię nudzą to znaczy, że już grałeś albo widziałeś coś podobno i porostu nie będzie cię to kręcić. Z dzieciakami jest to samo, tylko teraz gra w gry online jak LOL czy fortnite i leci w tych rankingach. Chociaż ja przechodzę teraz mass effect legendary edition i
@jakismadrynickpolacinsku: Miałem to samo. Pojawiło sie to razem z deprechą. Nie mogłem usiąść sobie spokojnie z jakąś gierką na PC, bo przed tym myślałem o uczuciu jakie mi będzie towarzyszyć podczas grania. Ale u mnie lekarstwem okazało się kupienie PS5. I szczerze nie żałuję, bo odkryłem na nowo radość z grania. Czy to jakieś triple A w postaci GoW, Spider-mana, RDR2 czy to jakieś bardziej popularne indyki.

Skończcie w końcu to