Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #rozrywka #oswiadczenie
jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...

źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
Bo #!$%@?ście sobie układ nagrody i dopaminy przez #!$%@? kilkusekundowe aktywności typu mikroblogi, instagramy i tiktoki. Smartfony #!$%@?ły nam mózgi, ciężko z tego wyjść.


@furcio: i czym to się niby różni od zastrzyków dopaminy po kończeniu questa za questem?
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: dzisiejsze gry typu the last of us to najnudniejsze co może być. To nie jest gra tylko #!$%@? animowany film, w którym co 5 minut musisz nacisnąć 2 przyciski. Żałosne.
Ale np heartstone jest fajną gierką gdzie trzeba rozkminiac i jest ciekawa.
Pozdro Adisan
  • Odpowiedz
Nie. 30+ tutaj i przez ostatnie dwa tygodnie jakieś 60godzin w horizon zero dawno. Grypa w tym pomogła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poprzednio ukończone god of war i Kingdom come deliverance
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Ja na przykład tak nie mam. Co prawda nie łapie się już za każdy lepszy tytuł, ale nadal znajduje pojedyncze gry które mnie wciągają na dłużej. Inna sprawa, że większość nowych gier to odgrzewane kotlety albo dziurawe tytuły.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: U mnie troszkę tak jest ale tez troszkę nie. Ja 25 lat temu „wow jaka zajebista gra. Ale fajna grafika” ja dzisiaj „kurczę co za bieda fizyka, co za glicze, Boże ruchy tych postaci to średniowiecze, koń utknął przy drzewie i nie umie wyjść sam”

Myslalem ze 25 lat po tym jak poznam gry to będą one pięknie , na więcej osób, bardziej będzie przyciągać , i nigdy w życiu
NaxZST - @jakismadrynickpolacinsku: U mnie troszkę tak jest ale tez troszkę nie. Ja 2...

źródło: comment_1673261116O1dZNES3DocwF8VWpd4xKU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dzikidzik11: do zapoznania się z multi rekomenduje gry taktyczne, 10vs10 gdzie startowa ilość kasy na team to około 5000. Wtedy każdy z graczy na start ma okolo 400+CV, kasa też wolno wpada więc ciężko o zrobienie jakichś większych ataków od tyłu. I racja, precyzja jest ważna. Dobrze ustawiony zwiad potrafi namieszać. Jakość - tu może kwestia stylu gry. Mój styl akurat zakłada że jakość jest ważna. Dla takich 10vs10 mam talię
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: ja dlugo staralem sie ogarnac gre, zaczalem of european escalation i nie podeszla mi. Dopiero Red Dragon mial lepsza rozgrywkę :) by the way - tobie tez dlugo zajelo jak sie obsluguje zwiad? ogarnąłem dopiero że trzeba ich na skraju np lasu postawic nie w srodku bo to nic nie daje i nie mozna ich wykorzystac w pelni np navy seals z bardzo dobrym zasiegiem widzenia i bardzo malym rozmiarem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dzikidzik11: ja długi czas nie używałem zwiadu - liczyłem na kolegów z zespołu ( ͡° ͜ʖ ͡°)Tyle że ja preferowałem walkę w lasach/miastach, a tutaj zwiad nie jest tak potrzebny. Co do lasów - tutaj bez względu na optykę, jednostki są wykrywane na odległości 300-350m, no i racja - w lesie to nic nie daje, musi być na skraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku:
Nadal gram, ale juz praktycznie w nic z otwartymi swiatami ani w dlugie strategie.

Hitman
Apex (jedyna online)
Uncharted

Tomb raider czeka na dokonczenie, podobnie Dishonored.

Ostatnio w emulatorze civilization 1, bo te nowe mnie mecza.
  • Odpowiedz