Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #rozrywka #oswiadczenie
Pobierz jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...
źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg
  • 221
@jakismadrynickpolacinsku: Możliwe też że "wyrosłeś" z danego gatunku gier.
W moim przypadku było tak, że za dzieciaka namiętnie nawałem w MMO. Potem ochota na granie wygasła, MMO zaczęły wydawać się nudne a AAA nie miały tego czegoś. No i zaczęło mi się wydawać że wyrosłem z gier.
Minęło kilka lat, komputer został zastąpiony przez lapka, biurko z wygodnego stanowiska w małą przestrzeń do przeglądania internetu i arkuszy w excelu.

Nawet nie
@jakismadrynickpolacinsku: U mnie to zaczęło się po 23lvl, kompletnie zero fanu z gamingu.. i trwa do teraz jedynie co daję mi radoche to takie lan-party w cs go ze starym kumplem i jego paczką która zaprasza mnie do grania, ale ta "radocha" to pogadanka i spędzeniu czasu na discordzie, tutaj gra jest tylko tłem
@jakismadrynickpolacinsku: ja nigdy nie byłem jakimś fanem gier, nawet będąc nastolatkiem. Wtedy głównie katowałem gta 3 oraz vice city czy sa. Potem IV dużą wczutę miałem, 19 lat miałem jak wyszła. ale teraz sobie zainstalowałem pare miesięcy temu i jakieś to wszystkiego takie nie wiem i nie włączyłem już z parę miesięcy. V przeszedłem raz w 2019r jak pierwszy raz w to grałem.
w 2020r, pierwszy raz przeszedłem trylogię mass effect..
@jakismadrynickpolacinsku: jak mi źle to odpalam civ6.
Ostatnio wróciłem do World of tanks. Problem w wot jest taki,że nie mam czasu skupić się na rozgrywce (praca,dzieci ect.)Ogólnie gry MMO w moim przypadku to porażka.
Inna sprawa, że już swoje w życiu pograłem. Wolę obejrzeć coś na YT.