Wpis z mikrobloga

Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać po poprzednim poście xD

To ja może wyjaśnię.
1. Ogromna różnica wieku - dysproporcja między związkiem rówieśników nie jest taka duża jak między 30-latkiem a 16-latką, gdzie 30-latek ma łatwiej manipulować młodszą dziewczyną.

2. Nikt nie mówi ze to dobrze, seks między nieletnimi nie jest czymś dobrym, ale przynajmniej obie partie robią to ze swojej głupoty, jak ktoś ma 30 lat i targetuje w 16 latki to dobrze sobie zdaje z tego sprawę co robi xd

3. Z tym "zalewaniem" to w cywilizowanym kraju nie pozwala sie nastolatkom bez skończonej szkoły zachodzić w ciążę i wychowywać dziecko tylko się robi aborcję bo to nie jest decyzja którą się powinno podejmować przed momentem dojrzałości emocjonalnej.
Pomijając w ogóle fakt, że nieironicznie używanie słowa zalewanie, jest dość troglodyckie.
#bekazpodludzi #bekazprzegrywow #rakcontent #zwiazki #seks
Pobierz Filippa - Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać ...
źródło: comment_16731979352ozAllsJ9W59F9Yj4pSEML.jpg
  • 221
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heniek_8: może nie szaleją, ale jest to częste, widziałem kilka takich przypadków, ale różnica wieku zazwyczaj jest niższa (np 16-17 i 25-30).
A wynika to z tego że starszy koleś zapewnia młodej dziewczynie życie w "luksusie". Ma pracę, prawko, samochód, może kupić alkohol i zabrać gdzieś na weekend, możliwe że ma już mieszkanie od rodziny albo na wynajem. Dla niego wycieczka samochodowa za miasto raz w miesiącu i kilka butelek Carlo
@olaf_wolominski:

Całe to bicie piany to jest chochol bo większość 16 latek splunie na 30 latka mając do wyboru 19 letniego 190cm vifona 19cm który zwykle mogguje większość starszych normików wszystkim.

Żaden zakolarz nie zmanipuluje 16 latki bo to kobiety wybierają mężczyzn, a nie na odwrót

Chociaż raz z sensem żeś pan powiedział
@zxc21
moim zdaniem to jest troche bardziej skomplikowane ale ciezko by bylo wprowadzic w zycie cos bardziej skomplikowanego.
18 to taki troche kompromis, bo jestes pelnoletnia i mozesz glosowac i sie wyprowadzic, decydowac o sobie itp.
Nie biorę udziału w tej dyskusji ale z tego nie mogłem.

Kobieta w ich wieku ma już kasę, pozycje, wykształcenie i wiedzę o życiu


@k8lin: Tego szukają kobiety u mężczyzn, u kobiety te cechy są absolutnie bezwartościowe w kontekście atrakcyjności. Jak mężczyzna ma wybór między taką z kasą, pozycją i wykształceniem a taką bez to którą wybierze?


A jak obie są tak samo ładne?

@Fekalny_okuratnik mówię tak, bo tak w zasadzie jest.
Jeżeli chcesz już o tym dyskutować no to nie mam nic przeciwko.
Ogólnie to testy iq zostały stworzone do badania poziomu rozwoju dzieci.
Tylko autyści z mensy sobie go zawłaszczyli żeby czuć się lepszymi od innych w swoim circle jerku.

Bo jak można traktować wynik IQ jako miarodajny wyznacznik inteligencji, skoro:
1. Jego wynik waha się w ciągu dnia, zależnie od np. poziomu zmęczenia
To ja może wyjaśnię.

1. Ogromna różnica wieku - dysproporcja między związkiem rówieśników nie jest taka duża jak między 30-latkiem a 16-latką, gdzie 30-latek ma łatwiej manipulować młodszą dziewczyną.


co cie tak usrało na te 16 latki?

30 i 18 już spoko bo dorosła

2. Nikt nie mówi ze to dobrze, seks między nieletnimi nie jest czymś dobrym, ale przynajmniej obie partie robią to ze swojej głupoty, jak ktoś ma 30 lat
no ale to nie manipulacja, serio ktos w gorących pisal ze ma 30 lat, poznał 15 latkę w lolu i to taka urocza i mila dziewczynka xD


@Filippa: No ciul, ale generalnie większość mężczyzn nie jest zainteresowana 15-16 latkami, ogólnie ja bym nie tknął i mi to trochę śmierdzi, wiadomo czym, choć legalne jest.

Problem, jaki natomiast widzę, to próbę degradacji mężczyzn, którzy interesują się młodszymi (np. 30 latek 20 latką)
@Leszcz_Bagienny

oczywiste wchodzenie w skrajności

jak każda baba


xD
Obwinianie ofiary wykorzystania to już tbh dla mnie szczególna abstrakcja, zważywszy na to, że taka nastolatka nie ma zbytniego doświadczenia życiowego więc i nie zna też wielu ludzi.
@Filippa: "i jest to toksyczne" XD widziały gały co brały. Nie rozumiem po co wchodzisz z butami komuś do życia i mówisz to jest toksyczne, bo to dziewczyna. To jest tylko i wyłącznie zasługa tej dziewczyny czemu chcesz zmuszać ją do podejmowania twoich decyzji?
@Filippa: ten kompromis to troche jak kompromis aborcyjny XD, moim zdaniem powinno zostać jak teraz w gruncie rzeczy między 15 a 18 r.ż. ma się takie samo siano we łbie, z taką różnicą, że może co niektórzy stają się spokojniejsi niżeli doroślejsi. Doskonale pamiętam wypowiedź starszej o 2 lata kuzynki, która mi po 18 powiedziała, że nie widzi żadnej różnicy wiekowo między nami.
@Filippa internet, wykop, czasy poprawności politycznej.. Ty serio wybierasz portal z śmiesznymi obrazkami gdzie obrażają papieża i ćwiczą trolling w zakresie kacapskich onuc do podejmowania merytorycznych bolączek, które cię trapią?

Przecież 3/4 komentarzy, które są wyżej robią z ciebie pośmiewisko, a 1/4 podsyca dalej ciebie do działań aby dalej cisnąć bekę.

Droga koleżanko, wykop to nie miejsce na głębokie przemyślenia. Od godziny paplasz się w błocie, które sama naniosłaś i reszta wykopkow