Wpis z mikrobloga

Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać po poprzednim poście xD

To ja może wyjaśnię.
1. Ogromna różnica wieku - dysproporcja między związkiem rówieśników nie jest taka duża jak między 30-latkiem a 16-latką, gdzie 30-latek ma łatwiej manipulować młodszą dziewczyną.

2. Nikt nie mówi ze to dobrze, seks między nieletnimi nie jest czymś dobrym, ale przynajmniej obie partie robią to ze swojej głupoty, jak ktoś ma 30 lat i targetuje w 16 latki to dobrze sobie zdaje z tego sprawę co robi xd

3. Z tym "zalewaniem" to w cywilizowanym kraju nie pozwala sie nastolatkom bez skończonej szkoły zachodzić w ciążę i wychowywać dziecko tylko się robi aborcję bo to nie jest decyzja którą się powinno podejmować przed momentem dojrzałości emocjonalnej.
Pomijając w ogóle fakt, że nieironicznie używanie słowa zalewanie, jest dość troglodyckie.
#bekazpodludzi #bekazprzegrywow #rakcontent #zwiazki #seks
Pobierz Filippa - Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać ...
źródło: comment_16731979352ozAllsJ9W59F9Yj4pSEML.jpg
  • 221
@Zjadlem_Babcie xDDD
Widzę, że kolega ma poważne kłopoty z odróżnieniem osób pełnoletnich, które mogą samodecydować o sobie, od osób które jeszcze są na poziomie gimnazjum i nie napisały matury.
@Filippa Nie ma sensu z nimi dyskutować, nie jest to normalne, żeby facet w okolicach 30-stki latał za 16 latkami, koniec kropka. Mimo tego może wystąpić pożądanie do tak młodych osób, szczególnie gdy wyglądają dojrzale, ale posiadając jakąkolwiek moralność i kontrolę nad swoim ciałem normalny dorosły mężczyzna nie zdecydowałby się na taki związek.

Nie ma nic złego w tym, żeby mieć preferencje młodszego partnera, znam kilka szczęśliwych par, których relacja rozpoczęła się
@Filippa: Defekowanie na środek ulicy nie jest prawnie dozwolone. Ustawodawca najwyraźniej uznał ze 15 latka może iść do łóżka i tyle. Myśle ze nie wziął tego z dupy i były wystawiane opinie psychologów i psychiatrów. No ale jeżeli dla Ciebie mniej szkodliwe jest dla 16 łatki aborcja niż seks z 30 latkiem to nie mam pytań.
@olaf_wolominski: mam lat 30, przystojny i zamożny, wygladam na 25 moze. Bardzo atletyczny, wielki penis, mam 17-letnia zabawiarke która przeżywa ze mną istne seksualne ekstazy, których pewnie więcej w życiu nie doświadczy. A jakoś tak jest, że te 23+ w większości są pomarszczone i zniszczone jakby przeżyły Auschwitz albo i gorzej. Tłuszczyk odkłada się w dziwnych miejscach, kompletnie zaniedbane i nie pachną najlepiej. Stan zdrowia 2- w skali 6. Skoro mogę
@Zjadlem_Babcie
Aborcja w cywilizowanych krajach jest dozwolona. Tylko nie w fundamentalistycznym katolibanie jak Polska czy Arabia Saudyjska, gdzie kaja godek chce za samo mówienie o aborcji wsadzać do więzienia xD
Jeśli dla ciebie przerwanie ciąży jest gorsze niż urodzenie niechcianego dziecka lub potencjalnie ciężko genetycznie chorego gdzie życie matki mogłoby być zagrożone i zmarnowanie mu wczesnych lat życia to faktycznie dalsza dyskusja nie ma sensu ale przynajmniej dochodzimy do punktu gdzie wszystko
tylko się robi aborcję bo to nie jest decyzja którą się powinno podejmować przed momentem dojrzałości emocjonalnej


@Filippa: Jesteś #!$%@?ęta, naprawdę #!$%@? do kresu możliwości. To nie jest powód, żeby robić aborcje idiotko.
A spoko, to niech dziecko urodzi niechciane dziecko, to ma sens xD


@Filippa: Kto powiedział, że niechciane, chyba niechciane przez Ciebie.
Wiele lasek zachodzi w wieku 16-20 lat i rodzi w wieku 17 lat, mają szczęśliwe rodziny.
Trzeba być naprawdę skrzywdzonym, żeby proponować 16latce aborcje.
@RedTiger
Mając 17 lat też chciałeś mieć już dziecko?
To wymień te wszystkie 17 latki ze swojej głowy i udowodnij, że chciały mieć w tak młodym wieku dzieci, i to jeszcze dobrowolnie, przed maturą xD
Czy to ten słynny kolega gej? Który nie lubi innych gejów?
Aborcja ma mniej powikłań, praktycznie zero niż wydanie na świat żywego człowieka, zajmowanie się nim przez kolejne 20 lat swojego życia, nie wspominając już w ogóle
@RedTiger
Zależy od sytuacji życiowej, 16-latka w ciąży musiałaby zrezygnować z nauki, nie jest w stanie utrzymać siebie samej oraz dziecka bez wsparcia, więc jeśli ma rodziców, którzy jej pomogą lub ten 30-latek będzie je utrzymywał to nie koniec świata, jednak tak czy inaczej to powinna być jej decyzja czy chcę mieć to dziecko. Bez wsparcia z żadnej ze stron to nawet sobie nie wyobrażam scenariusza, w którym miałaby urodzić.