Wpis z mikrobloga

Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać po poprzednim poście xD

To ja może wyjaśnię.
1. Ogromna różnica wieku - dysproporcja między związkiem rówieśników nie jest taka duża jak między 30-latkiem a 16-latką, gdzie 30-latek ma łatwiej manipulować młodszą dziewczyną.

2. Nikt nie mówi ze to dobrze, seks między nieletnimi nie jest czymś dobrym, ale przynajmniej obie partie robią to ze swojej głupoty, jak ktoś ma 30 lat i targetuje w 16 latki to dobrze sobie zdaje z tego sprawę co robi xd

3. Z tym "zalewaniem" to w cywilizowanym kraju nie pozwala sie nastolatkom bez skończonej szkoły zachodzić w ciążę i wychowywać dziecko tylko się robi aborcję bo to nie jest decyzja którą się powinno podejmować przed momentem dojrzałości emocjonalnej.
Pomijając w ogóle fakt, że nieironicznie używanie słowa zalewanie, jest dość troglodyckie.
#bekazpodludzi #bekazprzegrywow #rakcontent #zwiazki #seks
Pobierz Filippa - Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać ...
źródło: comment_16731979352ozAllsJ9W59F9Yj4pSEML.jpg
  • 221
@Filippa: Ile masz lat że ci tak cisną od wieku. Przegrywy przez swoje potężne powodzenie mają duże wymagania i powyżej 23 lat nie patrzą.

A wyżej to typ już ci napisał. Po co próbujesz dyskutować na wykopie w takim temacie.

jest to dziwne jakby ktoś chciał taka zaruchać to jeszcze zrozumiem ale tworzyć stały związek to żałosne.
Oczywiście i tak mówimy o urojonych sytuacjach wymyślonych przez przrgrywow. Nie wiem jak oni
@SoNuS
No racja w sumie, ale gdzie jednocześnie można byłoby podyskutować normalnie?
Wiele for internetowych poznikało, to jakoś od 4 lat trzymam się wykopu.
Co rozumiesz poprzez "młodych kobiet"? Self report?


@Filippa: co znaczy self report? naprawdę próbujesz komuś pedofilię wciskać? Żałosne.
Po drugie, masa facetów woli młodsze od siebie dziewczyny. Pozycja czy wyśmiewanie że żadna stara takiego nie chce nie ma tu nic do rzeczy. Sam nie mógłbym się spotykać z rówieśniczkami bo mnie obrzydza świadomość że miałbym z taką resztę życia spędzić. Dlatego umawiam się na randkę wyłącznie z minimum 7 lat młodszymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: my możemy mieć dużo lat, ale nie jesteśmy starzy ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)
Same kobiety mówią, że faceci dojrzewają wolniej (a kiedy im to wygodne, to piszą na odwrót, tak jak ty tutaj), więc my jesteśmy po prostu dojrzałymi dwudziestkami, babeńko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filippa: Dla mnie też nie jest to do końca normalne, że typ 30lat szuka laski w wieku 16 ale nie dziwi mnie, że faceci wolą młodsze. Mi osobiście bardziej podobają się dziewczyny w moim wieku ewentualnie lekko starsze. Z doświadczenia wiem, że laski w wieku <20 lat to sieczka w głowie najczęściej więc totalnie nie wyobrażam sobie związku z młodszą niż te 20lat.