Wpis z mikrobloga

Jestem tak sfrustrowany brakiem seksu w związku (gdzie no kochamy się i to czuć, dużo się tulimy czy coś, ale w ogóle zero porządania), że chyba muszę zapłacić te 3 stówy za seksuologa, bo mi po głowie chodzą już zdrady XD.

Sytuacja już trwa spokojnie ponad rok xD Dajcie jakieś protipy bo sie żyć nie da. Kocham ją w #!$%@?, ale to nie ma szans, że dam radę wytrzymać w związku, gdzie się nie czuje pożadany, łeb mi to ryje

#seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 75
@velour: pożądanie nie ma nic do rzeczy, seks jest potrzebą egoistyczną i druga osoba jest tylko narzędziem.
Jakoś jak jesteś singlem to też ci sie chce walic - kogo wtedy pożądasz?
No chyba że laska ma libido wysokie i kogoś innego by puknęła, powiedziała Ci że z kimś innym by sie seksiła?
@Big_Fomo: ogólnie też miała chwilowy gorszy okres przez pare spraw na początku jak się przestaliśmy ruchać, ale poprawiło się i tak, a zmian dalej brak, a szczegoly masz nizej

@Czarny_Niewolnik: No pewnie, że tak, nie pierwszy raz taka rozmowa była - ogólnie oboje byliśmy #!$%@? tym, że nie ma jakiejś bliskości albo ja też się #!$%@?łem i tym ją nakręcałem, żeby potrafiła się obrazić jak zrobiłem o to drame xD
no i chodzi o to ogólnie, że to fajny materiał na dziewczynę i żone, ale ten seks powoduje, że tylko regularnie wracam do tematu i wiem, że jestem z tym nieszczesliwy
@velour: no to jesteście niedopasowani, jak wiele par. Była zauroczona to chciała spróbować nieznanego z Tobą, ale już wie jak to jest i jest zaspokojona. Może chwilowo, może na zawsze. Rozstanie raczej jedyna sensowna opcja i kolejną wypytaj na początku jak widzi seks w związku bo niektóre bardzo stanowczo mówią że to konieczność. A inne mówią że staje się niepotrzebny.
@Invisiblinio: Wiesz co ja już średnio wierzę, że chwilowo - w ogóle myślę, żeby jej szczerze powiedzieć i dać sobie czas do końca czerwca kiedy mamy umowę na mieszkanie. Raczej powątpiewam w to, że to zadziała. Jak jej cokolwiek na mnie zależy to może chociaż spróbuje

Z boku u naszych znajomych wyglądamy jak super dopasowana para, a prawda że się dogadujemy, ale na etapie łóżka jest nic. I serio nie chce
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@velour: z tego co napisałeś wywnioskowałam, że Wasz seks dla niej nie jest żadną atrakcją. Żeby rozładować napięcie czy "spuścić z kija"- jak sam napisałeś- można to zrobić w inny sposób, a już na pewno szybciej bo do walenia konia nie trzeba gry wstępnej. Jak seks za każdym razem wygląda tak samo i obie strony wiedzą czego się spodziewać to robi się to po prostu nudne. A żeby nie było nudno
@Czarny_Niewolnik: No zgodzę się idealnie z twoimi słowami o tym jak to wygląda. Wybacz mój prostacki język, ale jestem trochę zmęczony tą sytuacją.

Seksuolog to w zasadzie ostatnia deska ratunku, ale nie wiem czy ona pójdzie tam dla mnie czy dla siebie. Ma też problem z orgazmem dopochwowym, w sumie idk jak zna własne ciało z tego co mówi to masturbacja też u niej rzadko. Jedynie oralnie mogę coś tam podziałać,