Wpis z mikrobloga

#silownia #kalistenika #trening
Sluchajcie, cwicze 4 miesiace i chyba cos jest nie tak bo jestem w stanie np. w podciaganiu zrobic tylko 6 6 6 6 5 co jest raczej fatalnym progresem przez te 4 miesiace. Nie jestem gruby, ale za to wysoki. Moze z tym jest problem? 188cm/80kg W bicepsie przybylo troche ponad 2cm, a w przedramieniu moze z pół cm . Help :/
  • 14
@s---k: @Kasahara @B0b0 generalnie juz wiele razy podchodzilem do cwiczen na przestrzeni ostatnich z 10 lat.
Dwa tygodnie po ropoczeciu aktualnego treningu robilem 3322
W ciagu tygodnia jak jest dobrze to przybywa sumarycznie jedno powtorzenie, aczkolwiek ostatni tydzien nie przyniosl progresu bo powinno byc 6 6 6 6 6
@MPWKZB a ile trwają twoje treningi i ile ich robisz tygodniowo? Jak twój trening polega tylko na podciąganiu i niczym więcej to się nie dziw, że jest nikły progres

i generalnie ilość podciągnięć w serii powinna raczej maleć co serię a nie się utrzymywać na tym samym poziomie, ja jak dodaje sobie podciągnięcia w dzień pull to u mnie to wygląda tak 10,9,8,6 a nie 10,10,10,10
@MPWKZB: żeby się dużo razy podciągać trzeba to robić bardzo często najlepiej codziennie, ja np jak się nie podciągam przez dłuższy czas to podciagam się max 6 razy i nie robi różnicy czy bez ciężaru czy z ciężarem, ale jak się kilka dni tak popodciagam to zaraz robię ponad 10 powtórzeń.
@Anty_Chryst: 3x w tygodniu cwicze.
10,9,8,6 - ta sa twoje maksy w danych seriach?
@Arekt codziennie robisz trening na maksa? Bo dla mnie to moje podciaganie to jest mega wysilek, az mi sienie chce tego robic :/
@In_thrust_we_trust po co mi 20 powtorzen, ja chce rosnac, a nie katowac stawy. No ale zeby zaczac dokladac ciezar to chyba wypadaloby dojsc do 10 powtorzen, moim tempem to zajmie mi to pewnie dodatkowe
@In_thrust_we_trust dzisiaj weszło 5x6, trochę się zaskoczyłem, bo nie wierzyłem, że się uda xd. W ogóle to zajrzałem do zapisków i 5x5 zrobiłem rowno 4 tygodnie temu. Czyli podejrzewam, że na 5x7 trzeba będzie sporo dłużej poczekac.