Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1 na czekoladę poczułem chęć była bardzo nieletnia i dobrze znała refrenu treść naaa coo komuuu dziś wczorajszy dzień naaa co komu dziś wczorajsza miłość po co dalej pić to samo piwo kiedy czujesz że uleciał gaz
@deiceberg: Zdarzają się ładne. W Wawie gdzie jest pełno czarnoskórych facetów, coraz częściej pojawiają się też murzynki. No i nie powiem, bo zdarzają się wśród nich ładne, seksowne. Ale zdecydowanie więcej jest tych z big butt. :/
Nie mogę zagłosować w swojej ankiecie, więc tu odpowiem. Dla mnie kolor skóry nie ma znaczenia, może mi się spodobać biała, czarna, żółta, czerwona, niebieska (Avatar) albo szara (kosmitka). ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nade wszystko wiadomo, żeby miała dobry charakter. :)
@Kopytnik_1: Kobiety z plemienia Himba są moim zdaniem ładne. A jakie zdrowe, białe zęby mają! U nas takie mają tylko ci, których stać na to by sobie je takie zrobić.

Ten ich rdzawy kolor skóry to oczywiście skutek smarowania się bodajże ochrą.
Kopytnik1 - @Kopytnik1: Kobiety z plemienia Himba są moim zdaniem ładne. A jakie zdro...

źródło: Himba

Pobierz
@Kopytnik_1: otóż to. Trochę w życiu przegadałem z egzotycznymi paniami na żywo i przez neta, najwięcej z murzynkami. Powiem Wam, nawet w Afryce jest sporo wykształconych ogarniętych ładnych dziewczyn, nawet na głupim badoo trafiałem na księgowe, studentki medycyny i pielęgniarstwa, businesswomens. W Afryce najlepsze laski są na zachodzie kontynentu (Ghana, Sierra Leone, Nigeria) oraz na południu i częściowo na wschodzie (Kenia, Zambia). Jeśli komuś nie leży Afryka, to jeszcze lepsze są
@GalAnonimowy: Powiem w skrócie, że mam podobne odczucia. Wydaję mi się, że u nas w Polsce może pokutować obraz murzynki jako drącej się tłustej baby (na podstawie amerykańskich filmów i seriali, zwłaszcza tych z dawnych lat). A to nie jest prawdziwy obraz. Zresztą USA nie są miarodajnym przykładem, bo czarnoskórzy z USA, a czarnoskórzy z Afryki, pomimo oczywistych podobieństw na przykład w temperamencie, różnią się jeśli chodzi o mentalność i cechy
@Kopytnik_1: Z mojego doświadczenia, napiszę, że trzeba uważać, generalnie z ludźmi z trzeciego świata których poznałem, to zawszse jest coś nie tak. W większości są leniwi, kłamią i często zwalają winę na innych, lubią Cię tylko dlatego że jesteś białym i pochodzisz z UE, potrafią wchodzić w dupę (nawet udawać przyjaciół) by coś zyskać itp.
Często mają roszczeniowy stosunek do Ciebie bo w końcu jesteś z bogatej Europy i masz pieniądze