Wpis z mikrobloga

Ale się nazarlem, zaraz się porzygam. Co święta to samo. #!$%@? hedonizm. Ogólnie to trwa już od miesięcy, bo jestem na cyklu masowym i już ciężko mi wbić wyżej. Rzadko dochodzę do tego etapu, ale teraz tęsknię za byciem głodnym i redukcją autentycznie.

Chyba już jestem stary i mam za mało enzymów trzustkowych bo od 16 nie mogę kurde strawić tego co zjadłem ale było tego w cholerę.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #wielkanoc #swieta #katolicyzm #zdrowie #refluks #ibs
  • 11
@statystyczny_yt: Ogólnie ten sport dużo mnie kosztował i żałuję dnia, w którym moja noga postanęla na siłowni. Teraz zazdroszczę pierwszemu lepszemu ulancowi, który grał w gry. Ja wyglądam dobrze, ale jego nic nie boli.

Ja mam #!$%@? stawy, kręgosłup i pewnie przepuklinę rozworu przełykowego od dźwigania (nie mam pewności, bo bałem się zrobić gastroskopię), to samo mówią moi kumple z silki, nabijamy się z frazy "sport to zdrowie).

Fakt, sport to
@Ynfluencer: co do kontuzji to ja miałem od złego siedzenia głównie natomiast co do jedzenia to dla większości koksow to 3500kcal starczy żeby utrzymać fajną docieta sylwetkę.
Najgorszy.to okres żeby do tego dojść i tutaj już rzeczywiście może nie być łatwo
@Reevder: ale tu nie trzeba badań, bo zobacz statystycznie, jacy ludzie żyją najdłużej, osoby drobne, aktywne fizycznie przy pracach na wolnym powietrzu, żyjące na misce ryżu i warzywach. Im więcej żarcia, tym szybszy metabolizm i tym samym procesy starzenia oraz nowotworzenie (chociaż co ciekawe, to w przypadku zachorowania i terapii większą przeżywalność mają już osoby z nadwagą). Do tego dla samego układu krążenia też nie ma za wielkiej różnicy, czy nadmierna
@Saprofit: Tylko, że ja np. należę do tych osób, które z natury są szczupłe, nawet jedząc dużo, taki ekto-mezo z przewagą na ekto, ale przez to już źle się czuje od 19 procent bf wzwyż.

Ogólnie zastanawiam się jak to jest, bo mówią, że tylko tkanka tłuszczowa jest chorobotwórcza, a masa mięśniowa nie, ale ja obserwuje coś innego. Jak ważę prawie 90 kg przy wzroście 177 i są to w większości
@KartonZkartonu: No, niecałe, tak 87,5, ale mam jeszcze tydzień ostrej masówki to może na 89 wbije. W każdym razie to już za dużo i czuję się ocieżały. Optimum dla mnie to 81 kg gdzieś po wycince, no ale za to są wyniki na ciężarach.