Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Wiadomo, że samochód BMW jechał od strony Ostrowca Świętokrzyskiego, a wywrotka od strony Kielc. Do ich zderzenia doszło na prostym odcinku drogi, tuż za zakrętem. – BMW wbiło się przodem pod ciężarówkę. Tylna część samochodu została w tym momencie oderwana od reszty samochodu i poleciała dalej, gubiąc resztę części po drodze. Wygląda na to, że te siły były tam potężne – mówi brygadier Marcin Nyga z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w
@Arcziii: „Szkoda również ludzi, którzy nie mieli wpływu na swoj los. Odpowiedzialność spada na kierowcę i tylko on powinien ponieść konsekwencje”

XDDD Typowy Polski spychizm, jak wsiadasz w samochód z kimś to jesteś tak samo odpowiedzialny. Nikt z pasażerów nie wiedział że Beta klejona a kierowca pijany :D
@polock: scrolluje wykop lekko zamulony, rzuciło mi sie w oczy te zdjęcie i pierwsze co pomyślałem (bo białe lampy) „Ale dziwny przód auta”. Dopiero gdy drugi raz sie przyjrzałem zobaczyłem, że to tył e60 tylko już jako cabrio.


#!$%@?ć takim pontonem w taką pogodę jak widać na zdjęciu to trzeba mieć nierówno pod sufitem. Zadbane e60 prowadzi się dobrze i teraz pytanie w jakim stanie był zawias tego auta i ile
@polock w naszym polskim chlewie każdy debil może zdać prawko bo na egzaminie wymagają jedynie żebyś umiał parkować. Potem idziesz na giełdę i za 10tys zł możesz mieć dwutonowy stalowy pocisk którym możesz siać zniszczenie na drogach.
Wina jest przede wszystkim tego że w Polsce za łatwo jest zdać prawko.