Wpis z mikrobloga

@andrzejbambrzej: no trudno też usykać efekt z pieca kopułkowego taki jak z pieca na drewno XD ale z kim ja tutaj pisze. Jak op ma olej w głowie, a wydaje mi sie, że ma czego nie można napisac o was to zacznie zgłębiać temat i robić naprawdę fajne placki bo piec ma potencjał, a wy dalej spuszczajcie sie nad tym co jest miłe, a co nie.
@asxx3: a ja mówię wprost ()jakos mam wywalone na to co myślą inni. jeśli ktoś jest ulaną świną to mu o tym powiem. Nie podchodzę do losowych ludzi na mieście i im tego nie mówię, ale jeśli ktoś zada pytanie czy zaczyna sie użalanie, a widze, że jest + xxx kilo to mówie wprost ze warto schudnać bo wygląda #!$%@?
@tsumazi no ale jak on zje z tego pieca 3 pizze na krzyż i potem rozwali to mu nic nie będzie, nawet jak są nie przystosowane. Normy kontaktu z żywnością są ważne przy wieloletnim użytkowaniu albo w gastronomii gdzie jest duży przerób.
@andrzejbambrzej: no i właśnie tutaj pokazujesz jak to #!$%@? sie znasz, a wypowiadasz. Szkoda mi czasu na dyskusję bo jesteś jedną z tych osób, które dostanie gówno na talerzu i powie, że smaczne. Nawet nie wiesz ile rzeczy na wpływ na to czy pizza wyjdzie czy nie. Nie rób juz wiecej fikołków bo napisałem opowi by ćwiczył bo piec ma potencjał, tak samo nie wrzuciłem tutaj zdjecia swojego placka by pisać
@zielony_goblin: Nie no fajnie, że masz taki stosunek do wyglądu, chociaż nie o tym mówimy, ale ładnie zwróciłeś uwagę na to, że nie podchodzisz do obcych i nie mówisz im niemiłych rzeczy w twarz, ale napisać to już można :D W sumie dużo takich osób w internetach.
@asxx3: Jeśli bys do mnie podszedł i pochwalił sie ubiorem, a bylby #!$%@? to bym Ci o tym powiedział i nie, nie mam z tym problemu. Jeśli bys podszedł do mnie na mieście chwaląc się taką pizzą to bym powiedział to samo co napisałem. Nie zaczepiam obcych osób, ale jeśli ktoś się czymś chwali/prosi to opinię to ją wyrażam.
@Qutaphone: nie chwale sie bo nie ma czym, jedynie chciałem nawiązać do tego, że po miesiącu zaczynam mniej wiecej kumac o co tutaj chodzi i może w sposób zbyt bezpośredni zwróciłem się do opa bo w tym piecu można krecić naprawde fajne placki.

Ja robie w ariete 909 z podkręconym termo, 350-360 na kamieniu , 2-2.5 min
. Nie mam biszkopta ani nie zmieniałem grzałek więc efekty są jakie są. Placek