Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich
Mam pytanie jakie owijki na nadgarstki(wirst wrapy) polecacie pod względem jakość/cena i najlepiej ipf approved bo mam w planach starty. Wyciskam około 150/160kg i aktualnie mam owijki z powersystemu na lżejsze ćwiczenia i ciężary dają rade ale klekają przy wiekszych..więc szukam typowo pod wynik owijek. Zastanawiałem sie z strenghshopu 60cm sztywne albo SBD stiff medium lub moze jeszcze coś innego cena podobna jest więc pytanie co ma lepszy stosunek cena/jakość.
Pozdrawiam
#silownia #trojboj #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@Organica: raczej nie planuje wchodzić na bombe(z przekonania i dla zdrowia) i nie widzi mi sie start w bandażach(naderwane więzadło) a średnio kojarze inną testowaną federacje w polsce aktualnie mam za soba 2 starty na ampach. Co do monsterów aktualnie nie ma ich dostępnych. Czemu ipf to żenada?
  • Odpowiedz
@Drager: Strength Shop polecam bardzo, mam je już długo, trzy starty w nich zaliczyłem, siady 270 kg+ czy ława 160-170+ spokojnie dają radę. Nie słuchaj tego gadania o IPF, ale jak nie chcesz jechać na międzynarodowe zawody w przyszłości, to startuj w najbliższych/najtańszych zawodach i tyle. Polska w trójboju to jest z 10/15 lat za zachodem, więc dalej federacje krzaki dla sterydziarzy w taśmach u nas wiodą prym, ale to się
  • Odpowiedz
  • 0
@DywanTv: Nie mam nic do sterydziaży i bandaży na kolana ale po prostu to nie dla mnie fizycznie i mentalnie :) wiadomo że też na tym IPF ktoś na dopingu sie zdarzy i słyszałem ze tam mega kolesiostwo jest ale to w każdym sporcie tak jest.

Strength Shop polecam bardzo, mam je już długo, trzy starty w nich zaliczyłem, siady 270 kg+ czy ława 160-170+ spokojnie dają radę.


A masz prównanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Drager ale chwalisz neopreny z sbd czy że strength shop? Ja też mam owijki z strength shop i bardzo je polecam używam prawie codziennie już 2 rok i nie widać widać żeby się zniszczyły rzep trzyma tak samo dobrze jak w dniu zakupu rozciągliwość też jest bez zmian
  • Odpowiedz
  • 0
@Drager mam neopreny ze strength shop i nowe sbd. Te gówno sbd trzeba brać z 3 rozmiary mniejsze żeby coś to dało bo są jak z gumy. Strength shop są sporo sztywniejsze
  • Odpowiedz
Ja używam sprzętu Strength Shop i polecam je swoim zawodnikom. Owijki mam już prawie 3 lata i nic się z nimi nie dzieje. (https://www.strengthshop.eu/collections/sleeves-wraps-wrist-wraps/products/heavy-wrist-wraps-black-red-ipf-approved?variant=40345779962036

raczej nie planuje wchodzić na bombe(z przekonania i dla zdrowia) i nie widzi mi sie start w bandażach(naderwane więzadło) a średnio kojarze inną testowaną federacje w polsce aktualnie mam za soba 2 starty na ampach. Co do monsterów aktualnie nie ma ich dostępnych. Czemu ipf to żenada?
  • Odpowiedz
  • 0
@chnibi: neopreny właśnie nie powinny być mega elastyczne? mam SBD brałem te jakby rozmiar mniejsze wedlug tabeli i mega sobie chwale kolana nie bolą bo mimo wszystko neopreny to kwestia bezpieczeństwa przedewszystkim.
  • Odpowiedz
  • 0
@wozniak_hubert: PLTR 3X3 to impreza prywatna czy podlega pod inna federacje z ciekawości. Narazie nie szukam startu po za amp mimo że nie powiem są tam nieporozumienia sam byłem ofiarą ???? ale jak studentem przestane być to myśle że sie zjawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@DywanTv:

miałem w rękach sbd ale te stiff i są dużo twardsze, dla mnie niekomfortowe i nigdy bym ich nie kupił


O właśnie o to mi chodziło przedewszystkim też bo przeginka też nie dobra. Jestem pewien biore strenghtshopa może poczekam na jakąś fajną kolorystyke bo aktualnie wyboru dużego nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
PLTR 3X3 to impreza prywatna czy podlega pod inna federacje z ciekawości. Narazie nie szukam startu po za amp mimo że nie powiem są tam nieporozumienia sam byłem ofiarą ???? ale jak studentem przestane być to myśle że sie zjawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Drager: Po prostu zapisujesz się i startujesz. Nie musisz zapisywać się do żadnego klubu ani wyrabiać licencji itp.

Z tego co wiem, poza
  • Odpowiedz