Wpis z mikrobloga

No mam depresję i co z tego, jak to nikogo nie obchodzi. Moja ex też nie rozumiała, co w ogóle jest śmieszne, bo sama miała takie problemy z łbem. Ale widocznie jej problemy były ważniejsze i bardziej prawdziwe niż moje. Ja nigdy nie dawałem po sobie poznać. A ty myślisz że człowiek z depresją to chodzi ciągle smutny? A skąd. Depresji na zewnątrz wcale może nie być widać. Ja nawet potrafię się śmiać i zachować w towarzystwie. Ale #!$%@? z tego jak w środku gniję.

Chciałbym już zdechnąć. Za leniwy jestem, żeby żyć. Nie chce mi się pracować, a kto nie pracuje ten nie je. Zabić się ciężko, a i pisać o tym nie można bez narobienia sobie problemów. Ale już śmierć z głodu z ubóstwa jest jak najbardziej oki i humanitarna i nikt się nie #!$%@?.

#!$%@? gówno.
  • 66
@Ujemuje: boję się tych wynalazków, będę dalej wegetować jak teraz... Mam przebłyski, mam dobre dni, czasem mam jakąś motywację do działania, ale potem i tak prędzej czy później przychodzi reality check i mnie wali mokrą ścierą po mordzie i muszę przez tydzień się zbierać do kupy, żeby dalej móc jakoś wegetować.

Instynkt przetrwania to najgorsze gówno, jakie się dostaje w zestawie z "darem życia". Eh.
@PiersKurczaka Jeśli to ci uświadomi, jak bardzo dziecięce są te brednie, tu mogę ci zwyzywać, daj jakieś charakterystyczne cechy mamy do roastu. Nie mogę żyć tak jak chce, to nie chce żyć :D mamę daj mi bo będę płakać. Czego ty oczekujesz po pisaniu takich postów? Tu nie ma żadnej filozofii, poswiecaj swój czas na rzeczy które lubisz (inne niż nic nie robienie ( ͡ ͜ʖ ͡)),
@PiersKurczaka Co to za #!$%@? że nie mam ubezpieczenia? Nie trzeba być zatrudnionym w Polsce żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne w NFZ. W sumie to mnie ciekawi jak chcesz żyć (a jak nie możesz)?
@Krzakol: uczę się rysować i taki był mój cel, zarabiać na rysowaniu, ale hajsu potrzebuję tu i teraz, a nie za x lat jak będę wystarczająco dobry by móc zacząć pracować i robić co lubię. No i dupa.

Nie chce mi się nic, a jedyna odpowiedź to "to niech ci się zachce".

Boję się #!$%@?ć, więc pewnie któregoś dnia po prostu walnę na zawał i przestanę pisać. Może nawet ktoś się
@PiersKurczaka zarejestruj się w urzędzie pracy to dostaniesz ubezpieczenie, a jak nie masz kasy i nie pracujesz to może posprzedawaj na olx trochę rzeczy, zawsze trochę kasy wpadnie i pójdziesz prywatnie do psychiatry
@Robciqqq: pracuję, ale nie są to duże pieniądze i nie jest to etat, ale za to mogę pracować 100% z domu. Pracowałem w kilku podobnych firmach, ale takich dobrych warunków dla takiego leniwca jak ja nie znajdę nigdzie indziej, więc nie chcę stracić tej fuchy. A jak się zarejestruję w urzędzie, to nie mogę pracować zarobkowo w żaden sposób.
@Nester86: a Ty pajacu zajmij się czymś pożytecznym a nie tylko siedzisz na tagu ukraina i dogryzasz typkowi co ma problemy. Głupiec który próbuje udawać mądrego.
@M83_: Gdyby nie chińskie bajki, to już by mnie tu nie było. Nie że na wykopie, tylko w ogóle. To jest jedyna frajda w moim życiu, i nawet to byś mi chciał zabrać.

#!$%@?... Tak szczerze, od serca, #!$%@?.