Wpis z mikrobloga

Plomba u dentysty 500zl xdddddddd

Jak w tym kraju ma byc dobrze skoro lobby stomatolilogiczne nie dopuszcza mlodych do pracy w zawodzie i wymaga ukonczenia 5 letnich studiow i stazu gdzie liczna miejsc jest ograniczona?
Czy naprawde potrzeba tyle lat nauki zeby wywiercic dziure w zębie?! Xd
Sztuczne pompowanie ceny uslug.
Takimi prostymi zabiegami moglby zajmowac sie ktos po rocznym kursie policealnej.
Mafia lekarska nie dopuszcza ludzi do pracy

#dentysta #zdrowie #lekarz #lekarze #medycyna #szpital #polska #pis #rozum #konfederacja
  • 10
  • 4
@Bipolar-: bo mafia lekarska nie dopuszcza ludzi!!!
Powinno być tak ze nie ma żadnych limitów na studia i jeśli na uczelnie zglosi się 1000 osób chcących robic zęby i nawet mają 30% z matury to muszą ich przyjąć.
Nie ma dowodów na to że osoba z maturą na 90% która uczyla się będzie lepsza od kogoś kto zdał maturę na 30%.

Tak powinno być na każdym kierunku. Jeżeli ktoś chce być
@jankes83: raczej nie trolluje, 1.5 roku temu za 450 zł wymieniałem wypełnienie w zębie (bez próchnicy nawet)
@KollA niestety 3/4 pacjentów to osoby nieuświadomione myślące że "plomba za 250zł w gównogabinecie = to samo co plomba za 500zł w top gabinecie" i nie mające pojęcia jak niesamowicie ważny jest standard leczenia (koferdam, mikroskop, użyte materiały). potem taka osoba zamiast mieć wypełnienie 8 lat wymienia je po 3 latach bo się rozszczelniłlo
raczej nie trolluje, 1.5 roku temu za 450 zł wymieniałem wypełnienie w zębie (bez próchnicy nawet)


@affairz: nie to miałem na myśli. Trollowaniem nazywam ten tekst:

Czy naprawde potrzeba tyle lat nauki zeby wywiercic dziure w zębie?! Xd
Dlaczego #!$%@? w ogóle na te studia obowiązują limity xD

Powinno być tak ze nie ma żadnych limitów na studia i jeśli na uczelnie zglosi się 1000 osób chcących robic zęby i nawet mają 30% z matury to muszą ich przyjąć.


@gracilis @Bipolar-: przecież na wszystkich kierunkach są limity XD