Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tych memów o rozwiązłości p0lek za granicą to mieszkam w niemczech od 12 lat i akurat w tym tygodniu robiłem taras Irańczykowi który był kiedyś z p0lka ale nie robił żadnych ruchów frykcyjnych:D i nie wchodziłem w szczegóły czemu mu z nią nie wyszło bo się domyśliłem, poznałem tu wiele osób co w przeszłości mieli p0lki - Niemcy,Turki, Albańczycy,Hiszpani. Od poniedziałku bede robł elewacje dla kobiety naszej narodowości, nie znam jej na tyle aby stwierdzić czy to p0lka ale sie domyślam, wyszła za mąż za Niemca,rozwód,podział majątku a że Niemiec miał 2 domy to jeden musiał zostawił jej, i to tylko jeden przykład wam podaje, a takich sytuacji znam wiele, ale nie chce się rozpisywać, jedne sa dalej z Niemcami i Niemców jeszcze nie wie co czeka a te 50+ babeczki mają majątki po rozwodzie lub po śmierci męża i sobie żyją, więc co jak co ale nasze niektóre rodaczki mają przedsiebiorcze dvpy i wiedzą komu dawać aby życ wygodnie ale też i są takie aby tylko był śniady. Samo życie, wy tu wypisujecie o rozwiązłości p0lek a ja to widze na oczy i żyje w tej rzeczywistości, albo np p0lka która przyjechała tu po maturze, chwyciła prace w polu, poznała Niemca, dała dvpy,ciąża,dziecko, ona juz dawno w pl i alimenty ciągnie Niemieckie a Eryczek chodzi często pijany bo się wielce zakochał w naszej rodaczce i się zawiódł i miał z nią plany a tu taka wtopa, wiele znam sytuacji i wybryków p0lek, śmiejcie się z tego jak ja ,trzeba sie do tego przezwyczaić :P
#p0lka
  • 1