Wpis z mikrobloga

@arinkao: tak sobie właśnie wyobraziłem moment, w którym kliknęłaś przycisk "Wyślij" po napisaniu tego komentarza xD

Wracając do pytania autora: samą dietą (ale dietą, nie głodzeniem się) też można zrzucić sporo kilogramów. Najważniejsze jest to by pilnować się z dzienną ilością przyjmowanych kalorii, a nie jeść to co się chce, w dowolnych ilościach i o dowolnej porze.

Druga kwestia - jej zdrowie. Może ma jakieś kłopoty z hormonami, tarczycą czy czymś
strusmig - @arinkao: tak sobie właśnie wyobraziłem moment, w którym kliknęłaś przycis...

źródło: 8880430f7b3131d57b5190a75411d455

Pobierz
@Retropx: u mnie wystarczyło zwykłe "uuu, ale Ci się zrobiły krągłości" XD i to nawet nie od partnera
(i to na tyle mnie uderzyło, że już dawno wróciłam do swojej normalnej wagi a i tak pozostałam na redukcji i uprawiam dużo sportu, niby to było powiedziane w heheszkach ale trafiło tam gdzie miało ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Retropx: Jezeli ma gen sportowca to schudnie, jezeli takiego nie ma to nic nie pomoże. Sam miałem wielu znajomych którzy aby pójść na siłownie pojeżdzic na rowerze potrzebowali towarzysza. Niestety z genem do sportu musisz sie urodzić i jest to z regułu sport indywidulany szczególnie dla osób starszych. Jezeli tego nie masz wszystkie diety koncza sie z reguły fiaskiem bo ile mozna sie głodzić.
Jak powiedzieć różowej sposób subtelny ać zrozumiały żeby wzięła się za siebie? (chodzi o odchudzanie)


@Retropx: Powiedz jej że ma się wziac za siebie bo nie spełnia Twoich oczekiwań . Jak nie to szukasz innej. Proste.
@Retropx: sam jak wyglądasz?

Pochodź z nią, może ma problem z tym, że się wstydzi? Razem jest zawsze raźniej, później stopniowo się rozdzielajcie i niech każdy robi swoje. Początek na siłce jest trudny - nie wiesz jakie ćwiczenia i na czym robić, jak wykonywać je poprawnie technicznie. Ewentualnie można iść na jakieś zajęcia, niekoniecznie machać ciężarami.

A jak jej się nie chce dla Ciebie zmieniać to daj jej pieczątkę.
cibronka - @Retropx: sam jak wyglądasz?

Pochodź z nią, może ma problem z tym, że się...

źródło: pieczatka-na-prezent-niech-spie_890

Pobierz
@Retropx Napomknij delikatnie że na jedzenie wam nie starcza. O teraz z racji oszczędności będziecie jeśli mniej.
Dziewczyna schudnie, a ty nie władujesz się w nieprzyjemną sytuację.
kwestia psychiki, grubas zawsze będzie grubasem, wystarczy jakiś zapalnik, teraz to #!$%@?, zobaczysz w okolicach 30-40 jak w masę #!$%@?
@Retropx: będzie tylko gorzej Uciekaj i wybierz taka która o siebie dba. Miałem kiedyś dziewczynę która była mega chuda bo była młoda ale szybko zaczęła tyć i ja zostawiłem. Teraz jest grubym morswinem bo jej stary to 240kg a z genami ciężko wygrać. Ona nawet nie próbowała
@Retropx: sam się zapuść, jak zacznie coś zrzędzić, że utyłeś, to powiedz jej, że to bez znaczenia, przecież też jej się restrykcje poluzowały. Jak chce to może razem z Tobą zacząć chodzić na siłownie, wspólnie itp fajnie będzie.
@Retropx Ja swojej kiedyś wprost powiedziałem, że niedługo więcej będzie wydawać na nowe ciuchy niż na żarcie.

Chciała mnie rzucić. Teraz wazy 53 kg.