Wpis z mikrobloga

Różowa (raczej tu nielubiana) całkiem ciekawie opowiada jak bardzo zamordystyczne są Chiny i o całkiem dobrej sytuacji na świecie naszego kraju tj. Polski (tematyka paszportów i pracy)
Dużo pozytywnych smaczków na temat Polski w komentarzach
"Pod pewnym względem paszport polski jest lepszy od tych pozycjonowanych wyżej na liście, ponieważ wprawdzie do większej ilości krajów wymaga wiz, ale za to nie ma praktycznie krajów dających polakom całkowitego bana na wjazd za obywatelstwo. Jako polacy bez problemu możemy otrzymać wizę by polecieć do Hawany czy Teheranu, co nie będzie możliwe dla przeciętnego amerykanina, z teoretycznie mocniejszym paszportem."
"Japonia posiada najsilniejszy paszport na świecie pozwalający na ruch bez wcześniejszego załatwiania wizy do 193 krajów.
Polski paszport to miejsce nr.10 na tej liście i pozwala nam wjechać do 182 krajów, także posiadamy jeden z najlepszych dokumentów na świecie pod tym względem."

#ciekawostki #swiat #chiny #japonia #paszport #praca #podroze #emigracja
artem17 - Różowa (raczej tu nielubiana) całkiem ciekawie opowiada jak bardzo zamordys...
  • 28
  • Odpowiedz
@cybulion: siedzi w chinach, pije i sypia z żonatymi chińczykami dla sportu.
Bardzo też pogardza białymi mężczyznami.
Jestem ostatni do moralizowania ale ona ma coś nie halo z banią
  • Odpowiedz
  • 20
@thorgoth: stary znam to bardzo dobrze i szczerze chuuuj mnie to obchodzi jej życie, ja wstawiłem filmik z poruszanytmi konretnymi tematami a wysropki już spłakują się że daje dupy itp. gó-wno mnie to interesuje.
  • Odpowiedz
@artem17: Polecam też bardzo podcast "Mao Powiedziane" gdzie ona i jej dwójka przyjaciół opowiada o Chinach. Cała trójka jest po studiach sinologicznych, żyje w chinach i zna chiński. No ale pamiętajmy że ona lubi azjatyckie siurasy a to jest najważniejsze bo kompletnie wyklucza ją z roli eksperta
  • Odpowiedz
raczej tu nielubiana

@artem17: Ciekawe czemu ( ͡º ͜ʖ͡º), chociaż inni już dali odpowiedź.
@thorgoth Dokładnie, zwłaszcza że jej rasizm do białych mężczyzn jest groteską i hipokryzją, oskarżanie ich o nadużywanie swojej pozycji w relacjach seksualnych. Przecież to biała tizzzpa jest dużo bardziej pożądana przez, w tym przypadku, przez kitajców. Niż biały k00taz przez Chinki. Więc to ona, wykorzystuje biały przywilej i fantazje Azjatów, którzy przez
  • Odpowiedz