Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wciśnie enter i ma w głowie "ale jej napisałem"? Nie wiem, nie jestem w stanie zrozumieć


@kolorowe_jarmarki: Podludzie kompletnie nieumiejący w zdrowe interakcje społeczne, stawiają wyżej atencję (bo wiedzą, że masa ludzi właśnie ogląda ich socjale od góry do dołu i screeny będą latać) niż moralność i bycie człowiekiem.
Internet wypacza na wielu płaszczyznach, w twarz by jej tego nie powiedzieli.
@LubiePieski Bo teraz każdy debil uważa się za wybitnego trolla, tytana intelektu, który ciętą ripostą i czarnym humorem potrafi zabłysnąć w towarzystwie obcych, losowych ludzi z internetu. Bo wiesz, ha ha, czarny humor, dystans do siebie i całego świata, wszystko jest żartem, wyjmij kij z dupy, ha ha. A prawda o nich jest na poniższym obrazku...
S-Type - @LubiePieski Bo teraz każdy debil uważa się za wybitnego trolla, tytana inte...

źródło: temp_file1715547639094654848

Pobierz
@LubiePieski: mialem z rana podobne mysli na jezyku i zrobilem wpis na wykopie, ale go usunalem. Social-media to jest rak jakis rak, a wiekszosc osob powinna chyba zostac odcieta od dostepu do niego czy nawet do calego internetu. Rozumiem czarny humor, memy z takich sytuacji moga byc zabawne, moge je wsrod znajomych poprzesylac, ale zebym mial cos otwarcie wypisywac pod jej czy tego chlopaka profilem na facebooku, instagramie, gdziekolwiek, to wrecz
@kolorowe_jarmarki myślę, że to wszystko dzieje się przez promowanie patologii. Dzieciaki i inni myślą, że będą sławni kiedy będzie się o nich dużo mówić nawet jeśli źle - spójrz na wszystkie “wybite” gwiazdy przez gale MMA. Jedna słynie z tego, że się ruchala, inny z tego, że gangster i wszystkich bije. Najgorsze, że te dzieciaki chcą być jak oni.

I żeby nie było sam oglądałem niejedna gale (ze względu na ciekawe propozycje