Wpis z mikrobloga

@zapomnialemhaslo Ja nie twierdziłem, że w artykule coś jest na ten temat. W Twojej wypowiedzi było, cytuję:

nie bo rzadzi PIS tylko bo PIS podejmuje dzialania sprzeczne interesem obywateli


Tak tylko wspomnę że powielasz błąd logiczny autora artykułu, bo ja również nie widzę związku z ruchawkami wewnętrznymi a pomocą Ukrainie, a mimo to, nagłówek artykułu o tym traktuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@octogen: jedynymi, ktorzy dzialaja wbrew interesom zagranicznym wlasnego Panstwa sa pisowcy. Jedyne do czego oni wykorzystuja polityke zagraniczna to do budownia poparcia wewnatrz kraju. Przeciez taki debil jak Jaki czy Szydlo #!$%@? w europarlamencie swoje kocopoly tylko zeby byly migowki do tvp i mediow spolecznosciowych.

Inna kwestia jest to, ze demokracja liberalna jako ustroj ma dosc jasno sformulowane cechy ogolne. Na przyklad wolnosc mediow czy niezawislosc sadownictwa. Co do pierwszego to
@octogen: No ale wygląda, że artykuł ma racje. To, że PiS robi coś poprawnie w jednym miejscu (wsparcie Ukrainy), nie znaczy, że nie robi czegoś złego w innym. Ogólnie artykuł działa wbrew interesom PiSu, a nie państwa.

A kto definiuje, co jest podstawowym pojęciem demokracji?

Ogólnie chodzi o przestrzeganie prawa z czym PiS ma ogromne problemy.
Pobłażliwość dla gościa który próbował wysadzić komendę, oraz posiadał nielegalne środki wybuchowe.
Nepotyzm.
Prokuratura uzależniona
taki debil jak Jaki czy Szydlo #!$%@? w europarlamencie swoje kocopoly tylko zeby byly migowki do tvp i mediow spolecznosciowych.


@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno Każdy europoseł tak robi. Może właśnie dlatego w budynku europarlamentu jest specjalne stanowisko z kamerami, przeznaczone do udzielania wywiadów.

Na przyklad wolnosc mediow czy niezawislosc sądownictwa


Jaki to ma związek z pomocą dla Ukrainy? Każdy kraj ma swoje problemy wewnętrzne.