Wpis z mikrobloga

Ale miałem obleśną akcje dzisiaj w Januszexie

Jak wiecie pracuję w biurze, zajmując się dokumentacją techniczną którą przynoszą pracownicy fizyczni. Pisałem o utrapieniu jakie stwarzają prości ludzie którzy nie umieją zachować się w przestrzeni biurowej, nawet podczas 15 sekundowego pobytu. Wszechobecne chamstwo i brak ogłady ze strony fizolstwa jest na porządku dziennym.

Jednakże dzisiaj jeden z nich to już przeszedł samego siebie...

Wchodzi do biura ok. 50 letni Janusz którego pierwszy raz widzę na oczy. Akurat stałem przy drzwiach i byłem pierwszy w kolejce do "powitania" (w pokoju oprócz mnie jeszcze troje innych ludzi). Koleś na mój widok najpierw normalnie wyciąga dłoń i się wita. Wszystko by było normalnie... ale później chłop łapie mnie za łokieć i zaczyna tarmosić naprzemiennie poklepując w bark

No muszę się przywitać chrum chrum


Nie znałem go. Pierwsza interakcja z tym człowiekiem. Tak się można witać z dobrym kolegą którego się zna od lat, a nie z nieznajomym i to jeszcze w miejscu pracy!

Tego było dla mnie za dużo. Wyszarpnąłem się. I mówię:

MOŻESZ MNIE NIE MACAĆ???

On speszony:

Przecież Cię tylko tak dotknąłem chrum chrum. Macałbym Cię jakbym Cię po jajkach dotknął. HEHE

Ja na to:

A MOŻESZ TEGO NIE ROBIĆ? DZIĘKUJĘ!

Powiedziałem z groźną miną patrząc się na starego manleta.

Dalej Janusz wyszedł i chyba mu się głupio zrobiło. Wszyscy zcringe-owani i nic nie mówili.

Co to ku%wa ma być? Czy Ci debile serio nie wiedzą, że tak się nie zachowuje w pracy do nieznajomych? Przecież to woła o pomstę do nieba. Aż obrzydzenie czułem jak mnie ten brzydki robol dotykał... Echhh Czy brzydcy starzy mężczyźni nie widzą sygnałów, że eskalacja dotyku przez subhumanów jest źle odbierana zarówno przez kobiety jak i mężczyzn? Nie wykluczone, że było to jakieś zabarwienie homoseksualne. Przecież statystyczny gej/biseks to nie jest wymuskany laluś z parady równości tylko wygląda tak jak większość ludzi...

Do tej pory mnie wzdryga. Grrr....

Ale jestem zadowolony z tego, że nie dałem sobą pomiatać i się postawiłem staremu oblechowi i narobiłem mu wstydu przy wszystkich. Była tam jedna Julka 19lvl wiec chyba najbardziej ona złapała cringe, że taka sytuacja może się przytrafić jej ze strony tych kołków.

To mały krok dla przegrywa, ale duży dla tagu! A nie czekaj... Na odwrót...
#przegryw #pracbaza #januszex #gwalt #gwalciciel #teczowepaski #robpill #blackpillraw
BlackpillRAW - Ale miałem obleśną akcje dzisiaj w Januszexie

Jak wiecie pracuję w bi...

źródło: robole_wór

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: spoko, też ostatnio słownie dojechałem kierowcę jednej z firm, którą obsługujemy, bo... ''H3H3 młody ty to jesteś młody to weź tą cięższą paczkę'', ''ty weź się rusz mi pomóż to do auta donieść'', sytuacje notorycznie się powatrzały, tym bardziej, że jestem uczulony na słowo młody bo mam 26 lat (tak tak moge byc młody dla 50 latka) ale to nie znaczy, żeby jakiś losowy typ się do mnie odzywał, więc
  • Odpowiedz
  • 6
estem uczulony na słowo młody bo mam 26 lat


@dezinformacyjna_agentura: Thisss... Gdybm mógł to bym dał 2 plusy. Ja 29 lvl i już wiele razy boomerom zwracałem uwagę, czy nie pamięta jak mam na imię. To kompletny brak szacunku tak się odzywać. Jak miałem 20 lat to jeszcze nie tak pewnie się czujesz kłócąc się z boomerem. Ale już 25+ to wyjebongo. Myśli, że jak ma siwy łeb to może nie
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Przesadzasz wariat. Miałem cie za samce alfa, ale takimi wpisami pokazujesz typowa Anetke z biura.

Huop sie przywitał, potraktowałeś to jak jakiś "gwałt" i chciałeś tym zaimponować julce? Ja traktuje każdego tak samo i nawet "wyższi" ode mnie mówią "anon, ty to jesteś spoko gość, nie to co inni". Czy to bedzie robol czy osoba z biura, czy nawet ktoś z zewnątrz przychodzi to jest jednak powitanie ręką.

wiem, wiem
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Nic do ciebie nie mam wariacie, ale pokazałeś w tym wpisie najgorsze cechy jakie mogłeś pokazać. Chyba największym problemem jest to, że czujesz sie od nich lepszy i obrzydza cie ich "kontakt" z twoja zajebistą osobą.

To ja ci powiem jak ja mam.

Pracuje biurowo jak i fizycznie. Często bywa tak, że nosze rękawice i jak to one - często i szybko sie brudzą. Różni ludzie przychodzą do kołchozu (
  • Odpowiedz
  • 2
@Mr_3nKi_ Chyba już raz Ci to pisałem w poprzednim wpisie. Nie mam nic do tego czy zrobił to robol czy profesor fizyki. Po prostu takie zachowanie (macanki, kuksztańce, poklepywanie po barku) są NIEDOPUSZCZALNE w miejscu pracy. Nikt nie może sobie pozwolić na takie coś do obcej osoby.

Dziwnym trafem zawsze robi tak robol a nie biurol. Co za dziwny zbieg okoliczności
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW niedawno wrzucałeś ten sam tekst, z jednakową fotą dzwona Zygmunta. Dodałbyś w końcu coś nowego i autorskiego zamiast ciągle odgrzewać te same przeruchane kotlety (czy jak to tam szło)
  • Odpowiedz