Wpis z mikrobloga

@powodzenia czy od dawna to nie wiem, jest imo mniej upałów niż w ostatnich 2-3. Ale w sumie lato wciąż trwa, zobaczymy jak będzie w sierpniu.
No i w sumie w tym roku mieliśmy też bardzo krótką wiosnę, szybko zrobiło się bardzo ciepło, mało było tygodni w których byłoby takie 10-15 stopni
@powodzenia: U mnie lipiec był cieplejszy niż rok temu. 19.5*C średnia, w zeszłym roku 19.0*
Bardzo stabilny lipiec, takie klasyczne lato. Temperatury były w zasadzie cały czas 25-27 co zrobiło dobrą średnią. w zeszłym roku skrajności albo po 32 albo po 20 i suma sumarum zeszłoroczny był zimniejszy. Chciałbym aby każde lato tak wyglądało. Suszy tez nie było tego lata. roślinność porosła tam gdzie nigdy wcześniej jej nie było, trawa rośnie
czy od dawna to nie wiem, jest imo mniej upałów niż w ostatnich 2-3. Ale w sumie lato wciąż trwa, zobaczymy jak będzie w sierpniu.

No i w sumie w tym roku mieliśmy też bardzo krótką wiosnę, szybko zrobiło się bardzo ciepło, mało było tygodni w których byłoby takie 10-15 stopni


@Piesa:

Co do upalow - w sumie tak moze wyglada takie lato jak bylo 10-15 lat temu, moze dosc chlodne
@powodzenia 2020 brak lata. Ciągle deszcze i zimno. Pamiętam jak miałem 4 dni postojowego, potem tydzień w pracy i 2 tyg urlopu. Od końca czerwca do końca lipca. Był #!$%@? dramat, padło calymi dniami, raz liczyłem to 17 razy była ulewa za 5 godzin xD Murowalem wtedy wędzarnie i #!$%@? mnie brała, bo pawet pół cegły się położyć nie dało, musiałem kończyć we wrześniu dopiero xD
2021 Lata brak, pare upalnych dni