Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja prdl, faceci czy nie możecie sikać na siedząco tylko musicie stać w rozkroku jak wielki pan i władca? Mamy z niebieskim wspólną łazienkę z ubikacją i czasami jak się kąpię albo biorę prysznic wchodzi mój i stoi i sika a ja wszystko widzę. Jaki problem jest żeby usiąść?
#niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
Ja prdl, faceci czy nie możecie sikać na siedząco tylko musicie stać w rozkroku jak wielki pan i władca? Mamy z niebieskim wspólną łazienkę z ubikacją i czasami jak się kąpię albo biorę prysznic wchodzi mój i stoi i sika a ja wszystko widzę. Jaki problem jest żeby usiąść?


@mirko_anonim: Zmień prace i weź kredyt na mieszkanie z oddzielonym WC od łazienki.
@mirko_anonim: jeszcze kwestia higieny. Weź sobie uv poświeć albo nawet zwykłą latarką i zobacz jak to pryska na ściany i wszystko inne. Nawet na morde pryskają mikroskopijne cząstki moczu. Poczytaj sobie o tym mordo.

Aha, mimo tej wiedzy nadal szczam na stojąco.
Ja prdl, faceci czy nie możecie sikać na siedząco tylko musicie stać w rozkroku jak wielki pan i władca?


@mirko_anonim: Z punktu widzenia fizjologii nie ma przeciwwskazań. Co więcej, wielu samców w dogodnych warunkach będzie preferowało wypróżnienie pęcherza na siedząco.