Wpis z mikrobloga

Ten kabel w psvr2 to nadal dla mnie pomyłka, ludzie podniecają się tymi funkcjami a tak podstawowa rzecz leży.

Granie w takiego half life alyx bez kabli na zwykłym tanim queście 2 dla mnie w zasadzie zjada wszystkie zalety googli od sony.

#ps5 #psvr #quest2 #gry
  • 3
@Medonix: Kabel ma swoje zalety, dzięki temu chociażby headset może być dużo lżejszy bo nie musi mieć w sobie baterii i mocniejszego hardware. Plus przepustowość mimo wszystko dalej jest lepsza niż bezprzewodowo. Jak kabel jest odpowiednio długi to można go sobie odpowiednio przypiąć do sufitu i nie będzie przeszkadzał. Fakt, więcej z tym zabawy, ale jak dla mnie nie jest to jakiś wielki minus headsetu. Są dużo ważniejsze sprawy jak np.
via Android
  • 1
@nostalgiwolf powiem tak waga questa dla mnie nie jest specjalnie odczuwalna, sesje gry vr to dla mnie i tak max godzina.

Bardziej cenie sobie to, że zakładam google na głowę i gra startuje bez żadnych większych przygotowań.

Co do jakości no próbowałem na kablu questa, bezprzewodowo questa, psvr, nie widzę moim okiem większych różnic obrazu, ale nigdy nie byłem na to przesadnie wyczulony więc tu sie nie będę kłócił, że niema.

Jednak