Wpis z mikrobloga

Audi A5 (45 TFSI Quattro, 2021)
Ostatnio widziałem na tagu #audi kilka fot ze spalania w dłuższej trasie zgodnej z przepisami.
U mnie Zielona Góra - Tiers (miejscowość w górach we Włoszech). Przez Niemcy i Austrię. Jechałem pod znaki + maks. 10 km/h.
W komentarzu fota z ekonomicznej krótszej jazdy, między miejscowościami w Dolomitach. To żeglowanie/dryfowanie sporo zaoszczędza. I chyba odłączanie osi (choć nadal nie wiem czy na pewno mam odłączane 4x4, czy stałe ;)).

#niktniepytal #motoryzacja #samochody
Pobierz
źródło: IMG_3800
  • 208
  • 0
Buahaha znowu się stary dziad posikał w gacie, bo ktoś mu wytknął że jest słabym kierowcą, który nie zna przepisów D


@cwlmod: widzę, że dalej boli gdy wytyka ci się słabe umiejętności i brak znajomości podstawowych wręcz przepisów. :D

Ja rozumiem nie wiedzieć, że niepełnosprawnemu pieszemu trzeba ustąpić nawet poza przejściem bo to dość niepopularny przepis, ale żeby #!$%@? nie wiedzieć czym jest rondo i jak się z niego zjeżdża to
  • 0
Znowu - piszę o jeździe z własnej perspektywy :) Jak ostatnio zdarzyło mi się tę trasę robić w nocy, bez dziecka i żony w samochodzie to i droga jakoś szybciej mi minęła.


@KrzysiekZcleverBI: Oczywiście, że tak. Przecież nigdzie nie piszę, że jest inaczej. Żeby jechać szybko i bezpiecznie trzeba też wybrać dobry czas.

I tutaj się z Tobą zgadzam. Ale dodam do tej "szybkiej i bezpiecznej" jazdy jeszcze jedną zmienną -
  • 0
Ja rozumiem nie wiedzieć, że niepełnosprawnemu pieszemu trzeba ustąpić nawet poza przejściem bo to dość niepopularny przepis, ale żeby #!$%@? nie wiedzieć czym jest rondo i jak się z niego zjeżdża to już trzeba mieć talent. XD

@Krupier: Po co mi to mówisz? Ja znam ten przepis, a to tobie wytknęli że go nie znasz xD

O "włączaniu się do ruchu" przy wjeździe na rondo nawet nie wspomnę. XD

Kolejny przykład