Wpis z mikrobloga

  • 1
@zbigniew_wodecki Nie ma co się porównywać, mam kolegę na siłce który waży 66kg, jest bardziej docięty, ma więcej mięśni i jest mojego wzrostu (170cm) a ostatnio go asekurowałem przy 105kg x5 a chłop ćwiczy 1,5 roku i ma plan ułożony typowo pod Wyciskanie na ławce. Mi osobiście ta stówa nie ryje jakoś głowy, waznjesza jest dla mnie sylwetka i Podciąganie z ciężarem.
  • Odpowiedz
  • 0
34lvl, 180cm, 84kg, 6 miesięcy intensywnego treningu + 2 luźniejsze, biorę tylko kreatynę. Rozgrzewka 60kg, serie 80 - 95kg.
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: 130kg rok temu, teraz 120kg, 125kg też by poszło, 9x100kg w serii. Na siłownie chodzę posłuchać muzykę, celów nie mam żadnych pdk - stary już jestem 48 lat. Pociągnął bym sobie 180 kg w martwym ale to już jest cel, a jak powiedziałem celów nie mam - może na spontana... Muszę jutro iść do tkmax kupić sobie bokserki kalwina klajna, wtedy 180 kg wejdzie - nagram komórką, tylko nie wiem
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki ja 31 lvl, 79kg, 185cm, 6 miesięcy na silce, mój max to 2x90, nie robiłem one rep. Jak zaczynałem to koło 1x70 max by weszło. Jestem zadowolony z progressu, korzystam z 3 dniowego FBW z YT xd
  • Odpowiedz
@vostok ja to w pełni rozumiem, na siłowni od miesiąca i przejście z obciążenia 10 na 15 kg (nie liczę gryfu) dało podjare jakbym tone wziął na klatę :)
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: Nigdy nie byłem na siłowni, ale ćwiczę sobie w domu. Jak byłem w gimnazjum podniosłem 40kg ważąc niewiele więcej xD Mogłem wcale nie podnosić, bo teraz niech mnie ktoś spyta jaki mam rekord to co ja powiem 40kg? xd A tak bym powiedział 0 xD Wstyd xd
  • Odpowiedz