Wpis z mikrobloga

ja pakuje 5miesiecy, wyciskam 75kg. 178cm wzrostu, jak zaczynalem to ważyłem 77kg, tera waże 92 xD nie wiem czy to dobry wynik wyciskania (wiem że waga to zły wynik)
  • Odpowiedz
60, przymierzam się, nieśmiało, do 70


@Kotouak: grunt to się nie zniechęcać, dzisiaj widziałem 4 chłopaczków, którzy wyciskali po 30 kg, a w przerwach oglądali swoje biecki w lustrze. Niby wydawałoby się że śmieszne, ale widać było że są zadowoleni i z tego wyniku. Pewnie to ich początki z siłownią, a w końcu każdy od czegoś zaczynał :)
  • Odpowiedz
@vostok: tez tak robilismy w technikum w lustrze w szatni ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaz teraz faktycznie patrzac na to usmiechne sie z reguly chociaz to normalne jak na chudych szczurow.
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: ostatnio wycisnałem 75 kg 4 razy więc sądzę że 80 na raz pykło by na luzie. Ćwiczę od pół roku wcześniej kilka lat temu ćwiczyłem ale na bardzo lekkich ciężarach maks 30-40 kg. Jestem z siebie bardzo zadowolony oraz z tego wyniku. Ogólnie raczej staram się unikać dużych ciężarów i wolę robić więcej powtórzeń lub ćwiczenia z masą własnego ciała.
  • Odpowiedz