Wpis z mikrobloga

Recenzja cateringu - Kuchnia Viking

Post nie jest sponsorowany, bo nie dostałem żadnej współpracy. Po prostu kupiłem za własny hajs. Przed zawodami chciałem trochę mieć wiecej wolnego czasu i nie musieć gotować. Wybrałem ten catering z racji dużej promocji cenowej. Opcja tylko bo redukuje 3000 kcal bez sobót i niedziel. Makro dla mnie git bo trzymają 170-200 g B / do 80 T i reszta Ww, coś tam se dojem to mam 200 g B+.

Potrawy w większośći mają dość bezpieczne smaki, jednak czasem dania wpadają w zbyt jednolity ton i podobnym smaków. Dla mnie to nie jest wada, jednak dla wielu osób może być to minus. Śniadania, podwieczorek bywają bardziej różnorodne jednak akurat to są potrawy, które mógłbym sobie sam zrobić w 1-2 minuty - jakieś jogurty, proteinowe shake. I tu właśnie moje główne przemyślenie, że przyszłościowo wybrałbym opcje "progress" która posiada jedynie 2 posiłki (2000 kcal) obiad i kolacje bazowane na mięsie, a nie 5 daniową opcje na cały dzien; bo jajecznicę/omlet/skyra to se dogryzę i szkoda właściwie za to płacić.

Cena w promocji była bardzo dobra, ale bez promocji dałbym sobie siana, bo przebitka do żywienia samemu zbyt duża. Kolega od 2 lat właśnie zmienia catering co miesiąc tam, gdzie jest największa promocja i to imho ma jakiś sens.

Były 2 wpadki, raz z dostawą raz z czym innym, jednak jakaś tam rekompensata była ok i szybkie odpowiedzi także na luzaku.

Czy drugi raz skorzystam? Możliwe, ze tak ale z innej opcji i jakby było w promocji. Dobra opcja na cieżkie okresy czy dłuższe wyjazdy.

#dieta #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #cateringdietetyczny #catering
  • 6
  • Odpowiedz
@Kasahara: ja mam dietę active pro z Vikinga (3,5k kcal) i denerwują mnie te podwieczorki, zwłaszcza gdy II śniadanie też jest na słodko.

Ciężko wtedy ułożyć posiłki tak, żeby przed treningiem zjeść węglowodany, a po treningu węglowodany złożone i białko.

Diety od brokuła mają po prostu dwa obiady i od października wracam do nich. Ceny mają niższe, nawet bez promocji.
  • Odpowiedz
  • 4
@pamareum: dla mnie właśnie czasem za bardzo "fancy" ja najchętniej bym się cieszył jakby dostał x5 obiadów xD bo jakieś fit brownie z marakują i inne to ani dobre dla mnie ani podniecające
  • Odpowiedz
@Kasahara: Viking ma najgorsze to (nie wiem czy tego nie zmienili już) że jak chciałeś coś sobie wybrać to np nagle ci przybywało 200/100 kcal za coś innego zamiast dostosować porcje do danej ilości kcal
+ za dużo słodkich rzeczy
  • Odpowiedz