Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Walenie konia to dla mnie czynność mechaniczna(niskie libido, tarczyca i pewnie aseksualność), masturbuje się głównie dlatego, że zauważyłem, że mój organizm daje mi sygnały, że lepiej to zrobić i potem mi urolog to potwierdził jak wyszła infekcja(mniej więcej, nie pamiętam co dokładnie mówił jako uzasadnienie). Ale mam z tym dwa problemy:
- mogę mieć jakąś specjalną wersję stulejki lub czegoś podobnego, przy maksymalnym wzwodzie penis jest znacznie większy niż skóra i ona nie może zejść co prowadzi do naciągnięcia jej więc muszę ograniczać swój potencjał [o czym wspomniałem urologowi, ale na razie mam inny problem urologiczny więc nie rozważam jakieś przycięcia ścięgna? o którym wspomniał. No i nie wiem czy to dużo zmieni, bo ta diagnoza wynika czysto z mojego opisu, bo przecież nie będę przy nim doprowadzał do wzwodu, szczególnie tego maksymalnego]
- mam suchą skórę i zdarza mi się w procesie obetrzeć skórę.

Więc najważniejsze pytanie: Czy zdarza się wam obetrzeć skórę (lub inne mechaniczne uszkodzenia)? możliwe, że nie jeśli nie jesteście aseksualni i masturbacja to dal was bardziej "emocjonalne" przeżycie, bo ja pewnie muszę lecieć szybciej jako, że to czysto mechaniczna czynność.

#niebieskiepaski #zdrowie #lekarz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2