Wpis z mikrobloga

Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jednak nie xD 


Lecimy teraz do Paryża, później do Mediolanu, Wenecji. Czyli do najbardziej oklepanych miejsc na zaręczyny i zasłyszałem jej rozmowy z koleżankami bo myślała, że nie zrozumiem wszystkiego po kińsku. Plotkowały, że wszystko wskazuje na to, że się tam oświadczę. Szczególnie, że jakiś czas temu coś tam rozmawialiśmy o tym jak w innym miejscu uklęknąłem aby zawiązać sznurówkę xD 


I teraz mam taki plan #!$%@? sprytny, żeby zabierać ją na jakieś fajne kolacje w miejscach gdzie ludzie często się oświadczają i ostatecznie do niczego nie dojdzie xD.
Myślałem nawet, żeby nagrać reakcje i zrobić z tego kompilację do filmu na ślub (w przyszłym roku). Różowa nie ma kija w dupie i się nie obrazi a nawet wyszłoby z tego coś śmiesznego ale cały czas się gryzę xD 


Za miesiąc lecimy na #tajwan i będziemy spać kilka nocy u jej rodziców ale jak się przypadkowo dowiedzą o nieudanych zaręczynach to mogliby to wziąć śmiertelnie poważnie (szczególnie mama, która jest bardziej tradycyjna).
Swoją drogą trzymajcie kciuki bo nie wiem czego się spodziewać i to będzie nasze pierwsze starcie bitszkopt vs teście. 



A oficjalne włożenie pierścienia na palca planowane jest na Tajwanie albo w styczniu w Japonii. Później samotny trip do Tajlandii i Kambodży i w końcu tajwańskie weselicho.

#zwiazki #rozowepaski #heheszki #slub #niebieskiepaski
Bitszkopt - Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jed...

źródło: Img_4360

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • 0
@biaukowe: Ma zezwolenie na tymczasowy pobyt w Polsce bo skończyła tu studia i odbywała staż
Ale zgadza się, ostatnio jak czekaliśmy na przedłużenie pobytu to nigdzie nie mogła wylecieć. Raz ostatnio polecieliśmy do innego kraju w europie i były problemy na bramce podczas powrotu bo nie uznają stempla jak przedłużasz pobyt.
  • Odpowiedz
A oficjalne włożenie pierścienia na palca planowane jest na Tajwanie albo w styczniu w Japonii.

@Bitszkopt: ooo trzymam kciuki aby poszło po Twojej myśli! szklaneczka Sagi ( ͡ ͜ʖ ͡)--c|_| za Wasze szczęście ʕʔ
  • Odpowiedz
@anita-kowalewka: Jak masz się oświadczać w Japonii to tylko podczas sakura blooming, a że wybrałeś styczeń to tam jak poczekasz 2 miechy więcej różnicy nie zrobi w czasie ale efekt będzie zajebisty, bo Japonia jest piękna podczas kwitnienia sakury.
  • Odpowiedz
  • 1
ooo trzymam kciuki aby poszło po Twojej myśli! szklaneczka Sagi ( ͡ ͜ʖ ͡)--c|_| za Wasze szczęście ʕʔ


@slabehaslo: Dziękujemy, zdruwko ()
Specjalnie dla Ciebie wygenerowałem dziadka popijającego bubbletea w kooperacji z sagą

Bitszkopt - > ooo trzymam kciuki aby poszło po Twojej myśli! szklaneczka Sagi (⌐ ͡■ ͜...

źródło: sagunia

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: japi*rdole ale beka zrobisz oświadczyny prank XD Jezu jaki kawalarz dobrze ze ona ma dystans i WCALE ALE TO WCALE nie będzie jej przykro. Tak dla beki też rozmawia z przyjaciółką też o oświadczynach, po prostu widać że chce być zprankowana przez takiego kawalarza XD żenada
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: jak zmienisz zdanie i za chcesz się oświadczyć to w wencji jeśli nigdy nie byliście najlepiej ludzie ludzie maja maślane oczy od samego widoku.
Tylko nie rob tego na takim białym moście bo tam policja stoi cały dzien i nie pozwala się zatrzymywać
  • Odpowiedz
  • 0
gdzie wyrwałeś Kinke z Taiwanu ?


@wuwuzela1: pod mcdonalds późno w nocy. Była tak śliczna, że zagadałem niby przypadkowo i nie było letko bo zwykle są wstydliwe i odrzucają takie zaloty nawet jak im się podobasz. Ale jakoś dało radę sposobem i tak sobie żyjemy.

Czemu nie w Kamionce gmina Burzenin? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Alpharius: Po co, żeby zaginęła wraz z moim pierścionkiem? ( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@gien: Dlatego teraz siedzi obok mnie i kiśnie z komentarzy i dziwi się, że ludzi tak bardzo poruszyła ta sytuacja.

Na tym portalu wszyscy smutni, jak tylko ktoś ma fajne życie i się cieszy to musi siedzieć cicho bo ktoś nie może być szczęśliwy xD
I dziwić się, że nie ma tu już fajnych akcji jak normalni ludzie zostają zjadani za to, że prowadzą normalne i radosne życie. Ją ten żart
  • Odpowiedz
  • 1
@kryptoholik: No żenujący xD Przecież na serio bym całej scenki nie odgrywał. Mamy dziwne poczucie humoru ale w relacji traktujemy się poważnie i mamy wszystko zgodnie zaplanowane. Zaręczyny to będzie wisienka na torcie bo mam ciekawy pomysł. Żartowałem, że wybrała takie miejsca na wycieczkę jakby chciała, żebym się tam oświadczył ale sama by nie chciała żeby tłum ludzi się na nią gapił bo nie lubi być w centrum uwagi i wie,
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: pod mcdonalds późno w nocy. Była tak śliczna, że zagadałem niby przypadkowo i nie było letko bo zwykle są wstydliwe i odrzucają takie zaloty nawet jak im się podobasz. Ale jakoś dało radę sposobem i tak sobie żyjemy.


@Bitszkopt: Ale w jakim miescie? studentka umedu czy filologii ?
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: No, no i skacze z radości, że planowałeś ją robić w #!$%@? z oświadczynami. Skoro ten plan taki zajebisty i śmieszny, to po co zapoznajesz ją z wpisami tutaj?
  • Odpowiedz