Wpis z mikrobloga

@bojackHorsemanPatataj, często piszesz coś w rodzaju "cyk, kolejny na czarną listę" czy coś takiego. Mam kilka pytań:

- ile profili masz już na czarnej?
- jak długo je trzymasz na czarnej? czy np. 1-2 dni na potrzeby twoich wpisów i prowadzonych/moderowanych dyskusji/wątków, czy dłużej?
- czy robisz "amnestie" i raz na jakiś czas zdejmujesz grupowo z czarnej?

Pytam, bo zastanawiam się, jak spory odsetek wykopków przewinął się przez twoją czarną. Przypominasz mi postać kierownika sklepu granego przez Janusza Gajosa w "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", bez urazy. Tyle, że tamten robił zdjęcia, a ty wrzucasz na czarną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#praca #pracbaza #pracawit #depresja #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #korposwiat #robpill #januszex
  • 7
@spiegelglas:
1. 145 profili
2.3. nie usuwam z czarnej listy, w ogóle nie zajmuje to mojej uwagi.
Trafiają to osoby, które są idiotami i dyskusja z nimi nie ma sensu. Żeby była jasność, nawet jak ktoś mnie zezłomował, ale zrobił to merytorycznie NIE TRAFIA tam, bo ja mam inne zdanie. Wręcz szanuję, że ktoś miał rację i albo przyznaję, że nie miałem racji, albo wycofuję się z dyskusji, gdzie ktoś jest
@spiegelglas: z tym że nie usuwa z czarnej to kłamie. Mnie przez chwilę miał, potem usunął, bo go zabolał komentarz i musiał odpisać xd. Na argumenty i pytania boi się odpowiedzieć, a jego "merytoryka" ląduje skasowana przez moderację, bo dzieciak nie potrafi bez bluzgania pisać.
@typowyWykopekMizogin czyli nie używam w swojej nomenklaturze tych debilnych określeń wywodzących się z reddita. Mam swój mózg i potrafię go używać. Te kretynizmy, które przychodzą do nas z zachodu omijam szerokim łukiem. Tak samo jak te wszystkie "chady", "oskarki" i tym podobną nowomowę zoomerów z IQ poniżej przeciętnej. Jak chcesz mnie o coś zapytać to zapytaj używając słów z wokabularza dorosłych ludzi