Wpis z mikrobloga

Piąty dzień NIE BYCIA naturalem I JUŻ CZUĆ MOC! Ludzie mi tutaj pisali że towar to tam mało daje, minimalnie tylko poprawia wyniki... BZDURY! ON WSZYSTKO UTRUDNIA! Zabiera siły, wyniki lecą na łeb na szyje. Jako natural robiłem w tym ćwiczeniu 365kg a teraz ciężko 280kg poszło.
Jak tak dalej pójdzie, to zaraz sama sztanga będzie za ciężka

A na poważnie, najlepiej powrócić poprzez zrobienie jakiegoś ciężkie 1RM na przetarcie :)
Wszystko jakieś ciężkie, myślałem że mnie połamie. Ciężko utrzymać technikę, brakuje tej gracji w tych ruchach lol. No i kruszyna się zrobiłem... ~170 kilogramowa kruszyna.

Ale to jest NIEWAŻNE :) Bo w końcu ZRZUCIŁEM KAJDANY NATURALNOŚCI!

To jest śmieszne ale zawsze miałem w głowie słowa Simmonsa który mówił że musisz zrobić WSZYSTKO żeby zwiększyć wyniki, podnieść każdy kamień, nie zostawić niczego nie sprawdzonego... No a ja jednak towaru nie tykałem, czyli nie robiłem jednak wszystkiego, ba pomijałem ogromną, niesamowicie istotną rzecz, bez której nie miałem żadnej szansy z równie zdeterminowanymi ludźmi którzy jednak ten "kamień" ruszyli... A teraz... już mnie nic nie ogranicza :) Oczywiście na wszystko potrzeba czasu.

Wrzucam ten block pull 15cm z dzisiaj, 280kg pyknięte i tyle.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Piąty dzień NIE BYCIA naturalem I JUŻ CZUĆ MOC! Ludzie mi tutaj pisali ...
  • 29
  • Odpowiedz
Co biorę? Powiem tylko że będę brał wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡) @IntruderXXL: czyli jest szansa że weźmiesz mnie do siebie na wieczorny trening ze sniadaniem? pytanie tylko czy nie będę musiał trochę urosnąć do takiego spotkania, bo na ten moment jestem lekko ponad 30kg lżejszy :(
  • Odpowiedz
  • 13
Zrob zestawienie za pół roku czy parę miesięcy ze zdjęciami sylwetki/wynikami przed cyklem, a obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@XYZ91: Na pewno będzie coś takiego :) Jakaś różnica powinna być już za kilka tygodni w sylwetce... ale wiadomo na to trzeba czasu, i pewnie gdzieś przemiana w mutanta zajmie z ~rok.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Najs!
2 pytanka:
Jak piszesz o startach w zawodach to mówimy o powerliftingu, strongman czy jeszcze czymś innym?
Ile masz lat? Jak myślisz ile jeszcze masz czasu na swój sportowy 'peak'?
  • Odpowiedz
  • 0
Zawsze mnie to fascynowało - po co?


@Kremufka2137: Dla sławy pieniędzy i kobiet!... A nie czekaj... nikogo ten sport nie interesuje...

Taką dziwną pasję mam i nic na to poradzę. Dochodzą do tego jeszcze wybujałe ambicje, niestety nie spocznę jeżeli nie spróbuje poświęcić się temu na 100% i być najsilniejszy jak to tylko możliwe.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: nie, to znaczy że nie musze masować, czy nie na moją propozycję? Chciałbym porównać nasze barki, gdyż ja mam 160cm i nie mogę sobie wyobrazić twoich ogromnych kul armatnich (w tym momencie nie chodzi mi o barki ;p)
  • Odpowiedz
  • 0
Ile masz lat? Jak myślisz ile jeszcze masz czasu na swój sportowy 'peak'?


@revente: Jeszcze 30. I jestem late bloomer-em. Najlepsze dopiero przede mną. Mocno wierzę że potrzeba te 10-15lat ukierunkowanych treningów żeby wejść w "peak". Mam za sobą 7,5roku z czego 1,5roku to była przerwa/treningi na pół gwizdka.
No i w tym sporcie wiek nie ogranicza.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: czyli nie masz żadnego endgame 'u, celu do którego dążysz i który jest osiągalny tylko po prostu #!$%@? byle dalej, byle grubiej, byle więcej bez sprecyzowanego celu na horyzoncie? Jezusku, to musi być straszne XD
  • Odpowiedz