Wpis z mikrobloga

12 wrzesnia waga pokazała 113.8kg i stwierdziłem, że tak nie może byc. Postanowiłem spróbować keto diety i powiem, że dietka jak najbardziej ok. Wcześniej byłem na diecie zbilansowanej i ciągle chciało mi się jesc. Plusy diety keto:
- brak łaknienia
- brak wzdęć
- lepsze zasypianie(moja opinia)
- brak chęci spania po jedzeniu
- lepsza cera

Na początku przez jakieś 3 tygodnie liczyłem kalorie a teraz poprostu jem dwa posiłki w okienku 12:00 - 20:00 i przed spankiem nie chce mi się jesc.
Cel? Waga 85-90kg. Kiedy? Bez spiny, aby przed wakacjami. Czy zostanę na tej diecie dłużej? Zobaczymy. Jeżeli mam jakiś wypad w miasto to nie odmawiam sobie piwka, wódeczki czy jakiegoś kebsa. Dobre jest to że nawet nie mam ochoty na słodycze czy napoje gazowane. Jedynie pije wodę lekko gazowana + kawa. Suple to magnez, cynk, wapń. Jeszcze bez siłki czy aerobów jedynie praca fizyczna.
#dieta #keto #odchudzanie
Evo6 - 12 wrzesnia waga pokazała 113.8kg i stwierdziłem, że tak nie może byc. Postano...

źródło: Screenshot_2023-10-31-13-07-30-681_com.fitatu.tracker

Pobierz
  • 8
@Evo6 gratulacje wyników, rozmawiałem ostatnio że znajomym trenerem na temat diety keto. Mówił, że do zrzucenia masy dobra sprawa, ale nie można ciągnąć tego w nieskończoność. Potem się pojawiają problemy typu brak miesiączek u kobiet, spadki teścia u mężczyzn, chroniczne zmęczenie itp. Wg. niego 3msc max do 6 i nie więcej. Po tym czasie bilansować dietę i dołożyć wysyłek fizyczny.
Jak już się uda otrzymać zadowalający wynik i dobrą sylwetkę, keto na