Wpis z mikrobloga

Witam , przychodzę tutaj z takim problemem czy mógłby ktoś coś doradzić. Miałem 4 lata przerwy dłuższej od gry w piłkę nożną. Wróciłem do klubu , i zacząłem trenować , i nie czuję w ogóle gry. kondycja też robi swoje. A gdy przychodzi dzień meczu nie mogę sobie poradzić z stresem i nerwami wręcz wszystko mi drży ,żeby wypaść jak najlepiej ,strasznie mnie to blokuje. Dodam że w piłkę gram od dziecka i kiedyś byłem killerem własnego podwórka w grę w piłkę nożną, nie było na mnie bata. Znacie albo możecie podlinkować jakieś ćwiczenia na zwiększenie przyśpieszenia , zwiększenie kondycji , oraz jakieś dodatkowe porady do problemów które opisałem?
Level 23 , 177cm , 73kg wagi, w miarę dobrze zbudowany.
#pilkanozna #stres #trening #mecz #sport
  • 4
@tehniick: @michals412 Pomyliłeś kolego to Krzysiek Piątek piszę. 4 lata temu grał dobrze-fakt. Teraz przerwa. Był killer AC MILAN. Krzysiek strzelaj karne, biegnij jak jest karny, piłkę ustawiaj i strzelaj. Łatwiej bramek nie strzelisz. A na poważnie, 3 rundy przerwy to dużo, a 8 to mega dużo, przepracuj przygotowawczy okres, może zmień pozycję lub poproś o zmianę na bok pomocy np. Jak grałeś na ataku to na skrzydle też dasz radę,