Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czesc, jestem od 2-3 msc na redukcji i zastanawiam sie nad terapia TRT. Generalnie celem jest nieco szybsze zrzucenie kg, lepsza sylwetka a co za tym idzie ogolnie poprawa tego co mam w glowie. Zmagam sie z czesta apatia, niska samoocena, generalnie stany depresyjne, moj nastroj sie waha a testosteron skacze mi tak w granicach 160-300. troche rozmawialem z moim trenerem personalnym to polecal wejsc na granice 800 testosteronu, zeby poprawic te parametry.

Co sadzicie? Generalnie czy z takimi objawiami mam na co liczyc jezeli chodzi o terapie trt i lekarz moze ja zastosowac?

#mirkokoksy #mikrokoksy #trenujzwykopem #silownia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
taki poziom jesteś w stanie osiągnąć bez TRT


@proszebardzo2: Taa a w jaki sposób gość uprawiający sport, na diecie jest w stanie ze 160 podbić teścia do 800? XD Ziółkami, które działają na granicy placebo? Jeśli dobrze się prowadzi i taki ma naturalny poziom testosteronu to podbije go może o kilka %.

dziwnie nazywasz cykl sterydowy.


@programista15cm: to niezły cykl sterydowy, 800 teścia to nawet nie są górne widełki naturalnego
@KELO9550 ja miałem 238 gdzie minimum w labie było 280 więc wbiłem na strzykawkę. Siłowo po roku bez szału ale masy to #!$%@?łem więcej niż w 2.5 roku naturalnie. Jakość życia mi się za wiele nie poprawiła