Wpis z mikrobloga

Żyłem w tak ciekawych czasach, że ludzie na sfd pytali o plan treningowy na siłowni pod kątem tego, że chłopak ma solówkę za 2-4 tygodnie :D albo o plan treningowy na zmaksymalizowanie pompy plażowej przez możliwie najdłuższy czas :D (tutaj autorem był nawet ówczesny moderator xD)

Japyerdole wstyd mi, że miałem tam status expert w 2 działach :D

#bekazpodludzi #mikrokoksy #sfd #przegrywpo30tce
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@MamMalegoSiurka oj byku, chyba musimy powymieniać się doświadczeniami xD
Pamiętasz gościa o ksywie Dugii? Lata 2003-2005. Chłop ewidentnie z jakąś dysfunkcją mózgu, level Foresta Gumpa, sylwetka w kształcie kwadratu, zero proporcji, spuchnięty jak balon a miał większy posłuch niż ludzie po dietetyce bo co mogą wiedzieć "szczurki z 39 w łapie jak on ma 50 cm" xD

Albo uriel? Chłop 140kg nawalony jak autobus do Lichenia. Postanowił dopyerdolić do 160 kg, bo
  • Odpowiedz
@LezliNilsen piękne to były czasy starego sfd.

Jak sobie przypominam typów w stylu qrczak84, który chwalił się tym że #!$%@? metę w wieku lat 13 albo Gregor_iana i jego historyjki o tym jak z burdelu typów wyrzucał to się łezka w oku kręci że taka patologia wtedy była.

Były jeszcze telenowele miłosne od użytkownika PrzeGibon o tym jak to dupeczka go zostawiła i dlatego postanowił eksperymentować z różnymi substancjami na dopingu i
  • Odpowiedz
postanowił se na przykład tarczycę #!$%@?.

i co z nią zrobil?

wszystko poszło w nieco inna, bardziej profesjonalna stronę.


jak się wejdzie na grupki na FB to dalej czuć stare dobre broscience, łezka się w oku kreci do tych czasów ()

@MamMalegoSiurka:
  • Odpowiedz
  • 0
@MamMalegoSiurka

@LezliNilsen piękne to były czasy starego sfd.


Jak sobie przypominam typów w stylu qrczak84, który chwalił się tym że #!$%@? metę w wieku lat 13 albo Gregor_iana i jego historyjki o tym jak z burdelu typów wyrzucał to się łezka w oku kręci że taka patologia wtedy była.


Były jeszcze telenowele miłosne od użytkownika PrzeGibon o tym jak to dupeczka go zostawiła i dlatego postanowił eksperymentować z różnymi substancjami na dopingu
  • Odpowiedz
No to ta wycinka PrzeGibona to była że względu na dupe. Uznal że jak go duperka rzuciła to #!$%@?, wytnie się w opór.
Pamiętam wpisy typa na pół strony z głembokimi przemyśleniami na temat życia i dupeczek i że jak go dupa zostawiła to jego życie straciło sens i będzie testował swoje limity albo o tym jak to ja widział gdzieś na mieście. Kurva zbuntowany anioł przy jego historii miłosnej to był
  • Odpowiedz
  • 0
@MamMalegoSiurka

No to ta wycinka PrzeGibona to była że względu na dupe. Uznal że jak go duperka rzuciła to #!$%@?, wytnie się w opór.

Pamiętam wpisy typa na pół strony z głembokimi przemyśleniami na temat życia i dupeczek i że jak go dupa zostawiła to jego życie straciło sens i będzie testował swoje limity albo o tym jak to ja widział gdzieś na mieście. Kurva zbuntowany anioł przy jego historii miłosnej to
  • Odpowiedz