Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy i Mirabelki,

Niejednokrotnie wykop pokazał siłę społeczności za pomocą #wykopefekt i tym razem zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla mojej koleżanki która jako jedyna nie przeszła obojętnie obok starszego, schorowanego psa i postanowiła walczyć o jego życie. Znam ją osobiście i wiem że dla #programista15k kwota zbiórki może wydawać się śmieszna ale to naprawdę pomoże tej dziewczynie tym bardziej że cel na który zbiera jest szczytny.

Moja koleżanka nie ma konta na wykopie dlatego ja wrzucam tą informację tutaj aby zbiorka dotarła do jak największej ilości odbiorców. Szczegóły zbiorki znajdują się pod poniżej podanym linkiem.

Sunia którą znalazła koleżanka jest w starszym wieku i bardzo schorowana. Na początku dziewczyna dzwoniła do przytulisk i miejsc które mogłby zaoferować profesjonalną pomoc takiemu zwierzakowi ale większośc odmawiało a niektórzy mówili wprost że przytulisko lub schronisko to pewna śmierć dla takiego psa. Oczywiście nikt też nie chce jak do tej pory zaadoptować takiego zwierzaka - po co komuś dodatkowy problem.

Jeśli możecie to wesprzyjcie, jeśli nie to przekażcie dalej.

Dziękuję!

Link do zbiórki:
https://pomagam.pl/4tk9w9

#koty #psy #zrzutka #wykopefekt #pomoc #siepomaga #pomagam #zbiorka
kiedysbylemzielonka - Cześć Mirasy i Mirabelki,

Niejednokrotnie wykop pokazał siłę s...

źródło: project_310985_1701277682

Pobierz