Wpis z mikrobloga

Jakoś ostatnio z żono rozmawialiśmy na temat obsikanej deski i mojego podejścia do tej sprawy i sikania na siedząco.
Ja jestem zwolennikiem sikania na siedząco, ale moi znajomi nie i dziwią się potem, że nie są mile widzianymi gośćmi jedynie przeze mnie, kiedy spotykamy sie w naszym domu.

Ja osobiście jestem gościnny, ale nienawidze jak ktoś obszczywa deskę w trakcie sikania. Potrafię za szczajacym kiedy ten skończy pójść do toalety, sprawdzić stan wszystkiego dookoła i następnie w ramach potrzeby zaprosić go do wytarcia tego po sobie. Raz sie kumpel zaśmiał, że i tak sie chałupe sprząta to pewnie to sami zrobimy to kazałem mu ubrać buty i #!$%@?ć. Obrażony jest do dzisiaj. Pomimo, że obracał to w żart.

Ale chciałem też zobrazować swojej żonie, że sikanie na stojąco to nie tylko trzymanie narządu i sterowanie w środek muszli. To nieustanna walka.
Po chwili miała okazje sie przekonać, kiedy jej ręka zastąpiła moją.
Efekt jest taki, że oszczana została deska, kafelki na ścianie i na podłodze, moja stopa i spodnie. Na szczęście nie było to w domu, co nie zmienia faktu, że zostało to posprzątane bo na pewno osoby sprzątające kible mają i tak dużo tej ochydnej roboty.

Nie rozumiała skąd te skoki ciśnienia, ja nie wnikałem aby to tłumaczyć. Więc opanowanie tej techniki faktycznie nie jest proste a najbardziej wkurzyła sie na to, że musiała po sobie posprzątać ten bałagan.

#dziendobry #toaleta #savoirvivre #sikajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 47
@Zarzutkkake: Mam do was pytanie nietypowe w moim przypadku smiem twierdzić ze kibel jest za nisko zamontowany bo jak sikam to odbija sie od muszli mi na nogi, więc czy jest standard wysokości na którym sie go powinno wieszać?
  • 0
@Fixusa niby standard jest, ale ja osobiscie nie lubie siadać na kibel i mieć wiszące nogi. Lepiej jak oparte mam a najlepiej jak mam krzesełko. Nie wiem czy gdzieś doszły cie słuchy, ale najlepiej sra sie na małysza, łatwiej sie wypróżniasz i masz ogromnie małe ryzyko na hemoroidy.
Tak jak z informatyką, jedni robią kopie zapasowe a inni będą je robić. Ja jestem w tych drugich. Kopie zapasowe mam na dwóch dyskach
@Zarzutkkake u mnie i niebieskiego to samo ( ) () ale ja bym gościom nie śmiała narzucać „techniki” i tak się sprząta i tak. Nie można dać się zwariować