Wpis z mikrobloga

Jakoś ostatnio z żono rozmawialiśmy na temat obsikanej deski i mojego podejścia do tej sprawy i sikania na siedząco.
Ja jestem zwolennikiem sikania na siedząco, ale moi znajomi nie i dziwią się potem, że nie są mile widzianymi gośćmi jedynie przeze mnie, kiedy spotykamy sie w naszym domu.

Ja osobiście jestem gościnny, ale nienawidze jak ktoś obszczywa deskę w trakcie sikania. Potrafię za szczajacym kiedy ten skończy pójść do toalety, sprawdzić stan wszystkiego dookoła i następnie w ramach potrzeby zaprosić go do wytarcia tego po sobie. Raz sie kumpel zaśmiał, że i tak sie chałupe sprząta to pewnie to sami zrobimy to kazałem mu ubrać buty i #!$%@?ć. Obrażony jest do dzisiaj. Pomimo, że obracał to w żart.

Ale chciałem też zobrazować swojej żonie, że sikanie na stojąco to nie tylko trzymanie narządu i sterowanie w środek muszli. To nieustanna walka.
Po chwili miała okazje sie przekonać, kiedy jej ręka zastąpiła moją.
Efekt jest taki, że oszczana została deska, kafelki na ścianie i na podłodze, moja stopa i spodnie. Na szczęście nie było to w domu, co nie zmienia faktu, że zostało to posprzątane bo na pewno osoby sprzątające kible mają i tak dużo tej ochydnej roboty.

Nie rozumiała skąd te skoki ciśnienia, ja nie wnikałem aby to tłumaczyć. Więc opanowanie tej techniki faktycznie nie jest proste a najbardziej wkurzyła sie na to, że musiała po sobie posprzątać ten bałagan.

#dziendobry #toaleta #savoirvivre #sikajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 47
@Zarzutkkake niby masz rację a z drugiej strony robili badania i deska od kibla to najczystsza rzecz w mieszkaniu przez to właśnie że jest brudzona regularnie przez siki i zaraz potem czyszczona.
A najwięcej bakterii i wirusów ma ekran telefonu bo ludzie mają #!$%@? i rzadko kiedyś go czyszczą.
A co do publicznych toalet to za coś im się płaci
@Zarzutkkake: Mam to samo, autentycznie denerwuję się jak jakiś kumpel idzie do kibla, bo będe po nim dechę mył. Mi urolog podpowiedział, że aby facet nie miał problemów z prostatą w przyszłości - musiu sikać do końca, najlepiej na siedząco, bo wiecej schodzi. Poza tym u mnie w domu nie #!$%@? w kiblu, Jest ten sam zapach, co w reszcie pomieszczeń. Obstawiam, ze właśnie dzięki temu.
  • 0
@BGZZ widziałem to, ale doskonale też widziałem ile kropel jest na płytkach wokół kibla. Nie raz słyszałem "a bo ja to w te wode sikam" no i wtedy to też sie rozchlapuje.

@Perliczkowy_naplet tak, specjalnie, ale to tylko po to aby zrozumiała, że to nie jak w seksie że tylko ruchy w te i nazad. Tu trzeba walczyc.