Wpis z mikrobloga

Jakoś ostatnio z żono rozmawialiśmy na temat obsikanej deski i mojego podejścia do tej sprawy i sikania na siedząco.
Ja jestem zwolennikiem sikania na siedząco, ale moi znajomi nie i dziwią się potem, że nie są mile widzianymi gośćmi jedynie przeze mnie, kiedy spotykamy sie w naszym domu.

Ja osobiście jestem gościnny, ale nienawidze jak ktoś obszczywa deskę w trakcie sikania. Potrafię za szczajacym kiedy ten skończy pójść do toalety, sprawdzić stan wszystkiego dookoła i następnie w ramach potrzeby zaprosić go do wytarcia tego po sobie. Raz sie kumpel zaśmiał, że i tak sie chałupe sprząta to pewnie to sami zrobimy to kazałem mu ubrać buty i #!$%@?ć. Obrażony jest do dzisiaj. Pomimo, że obracał to w żart.

Ale chciałem też zobrazować swojej żonie, że sikanie na stojąco to nie tylko trzymanie narządu i sterowanie w środek muszli. To nieustanna walka.
Po chwili miała okazje sie przekonać, kiedy jej ręka zastąpiła moją.
Efekt jest taki, że oszczana została deska, kafelki na ścianie i na podłodze, moja stopa i spodnie. Na szczęście nie było to w domu, co nie zmienia faktu, że zostało to posprzątane bo na pewno osoby sprzątające kible mają i tak dużo tej ochydnej roboty.

Nie rozumiała skąd te skoki ciśnienia, ja nie wnikałem aby to tłumaczyć. Więc opanowanie tej techniki faktycznie nie jest proste a najbardziej wkurzyła sie na to, że musiała po sobie posprzątać ten bałagan.

#dziendobry #toaleta #savoirvivre #sikajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 47
  • 0
@lasaghneboi osobiście tak samo ale tylko w domu. Co za tym przemawia? Zużycie wody. Spłuczka minimum 3 litry. W kranie puszczę z 200ml.

To koszt żaden, ale w skali miesiąca uzbiera sie trochę. A że to podlegamy już pod tereny nadmorskie i turystyczne to śmieci mamy rozliczane na podstawie zużycia wody. Od razu wytłumaczę, że chodzi o to, że zameldowane są dwie osoby a śmieci wyrzuca 30. Nie wiedzieli jak z tym
@Zarzutkkake: jeszcze mam trick gdy deska jest watpliwej czystosci. Poprostu nachylam i schodze na nogach jak najnizej zeby zmiejszyc wysokosc z jakiej sikam. Dziala calkiem niezle, znacznie lepiej jak stojac normlanie.
@hadrian3 @Zarzutkkake: sczacie dwa razy w tygodniu na abonament że macie takie ciśnienie? jeszcze jest taki trik że odciągasz naplet by nie rozbryzgać wszystkiego potem a i siusiak nieoszczany. Przewidzieliście że siadanie na kiblu w celu oddawania moczu jest niekomfortowe bo trzeba kluche trzymać by nie wycierać nią muszli? Jak mam to robić? Szczać na kafelki przed sobą czy może użyć siły by wygiąć go w banana i lać na dół?
Mirrabolo - @hadrian3 @Zarzutkkake: sczacie dwa razy w tygodniu na abonament że macie...

źródło: wc Capture

Pobierz
@Zawsze_w_szpilkach: no muszę przyznać że trochę mnie to zaintrygowało, zwłaszcza związana z tym awersja do zamkniętych klap. Czy możesz powiedzieć jaki otwarta bądź zamknięta klapa ma wypływ na przywieranie (o ile dobrze zrozumiałem) do ścianek wewnętrznych muszli? Po prostu ciekawi mbie co Cię doprowadziło do konkluzji że to jest kwestia zamkniętej klapy
@Strigiformesman: Klapa nie ma na to wpływu, ale jak się wysrrasz, zamkniesz i splukujesz, a jeszcze nasz kostkę, która robi pianę, to myślisz, że zostawiłeś, po sobie porządek, bo nie widać, że gówienko się przykelilo. A potem idę ja, otwieram klapkę i kuźwa muszę to sprzątać. Niestety, nie mogę tylko tej jednej rzeczy wyegzekwować od chłopa, używania szczotki, tak to czyścioch na potęgę. Do brzegu: wolę od razu widzieć, czy kibel