Wpis z mikrobloga

#scam #kryptowaluty #oszukujo

Znalazłem w internecie ofertę pracy. Można zarobić niesamowicie wielkie pieniądze, więc napisałem dla beki zobaczyć jakiego jest to rodzaju scam. No i właśnie nie wiem o co w nim chodzi, wie ktoś? W komentarzu wrzucam oferowane zarobki
adrninistrator - #scam #kryptowaluty #oszukujo

Znalazłem w internecie ofertę pracy. ...

źródło: signal-2023-11-30-20-29-52-886

Pobierz

Czy to scam?

  • Tak 76.3% (435)
  • Nie 23.7% (135)

Oddanych głosów: 570

  • 105
@adrninistrator @zielony_goblin @g455 @kolestyp @bluejay @MeksykEuropy

Dostałem info: Congratulations, your work today has been incorporated into System Registration Day. You completed 3 resets today, today is your (1 day at *Ingenious*. Sign in for 5 consecutive days to receive 800USDT salary

Saldo na dzień dzisiejszy. Wypłacać i wpłacać można w godzinach 11-23. Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień
mickovsky - @adrninistrator @zielony_goblin @g455 @kolestyp @bluejay @MeksykEuropy 

...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
Jestem ciekaw gdzie jest ten haczyk i kiedy mnie wyruchają albo kiedy jacyś smutni panowie zapukają mi do domu ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie schemat jest taki. Masz 40 tasków do odklikania. Możesz wykonać taki zestaw 3 razy na dzień jednak po każdym zestawie należy zrobić wypłatę z konta i ponowną wpłatę żeby się zresetowało. Wszystko odbywa się przez „customer service” poprzez telegrama.