Wpis z mikrobloga

Tak jeszcze na fali wczorajszego hejtu na GTA VI, mam dzisiaj pytanie na serio - podobała Wam się fabuła piątki?

Ja pamiętam, że zagrałam jakoś chyba 2016 rok, przeszłam i zapomniałam, nic mnie nie porwało w nitce fabularnej. Wróciłam kilka lat później, nie doszłam nawet do momentu jak Michael spotyka Franklina przy kradzieży auta z Jego posesji.

Czyli u mnie - totalnie na nie. Jak u Was?

#gtav #gta6 #gta #gry #ankieta

Podobała się Wam fabuła GTA V?

  • TAK 45.6% (897)
  • NIE 32.1% (632)
  • NIE WIEM 22.2% (437)

Oddanych głosów: 1966

  • 74
@magazynierka_4k: Bardziej niż 4, generalny bezsens i brak wiarygodności bohaterów i ich motywacji, na czele z głównym był strasznie irytujący. Zwłaszcza że ta gra niby sprzedawała fabułę. V była bardzo odjechana, ale i tak bardziej wiarygodna od 4.
myślę, że od GTA przede wszystkim należy chcieć dobrej zabawy.


@maciejosky: Oczywiście, że tak. Ja to wiem i oczekuje, ty to wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast problem ogromny jest z ludźmi którzy oczekują ''poważniejszej gry'' w której będziesz mógł mieć góra 2 bronie i resztę chować do samochodu. Przecież to nie ma sensu w grze gdzie jednym z głównych elementów zabawy jest to od 20 lat
@magazynierka_4k: miałem wrażenie, że do pewnego momentu ta fabuła jakoś leci i nawet zgrabnie te 3 postacie w nią włączyli, ale potem zaczęło się to rozłazić, jakieś dziwne wątki się pojawiły, stare zniknęły i wyglądało to po prostu jako wymówka dla kolejnych misji, a nie jakaś spójna historia, jak to było np. w takim VC czy GTA 4.
problem ogromy jest z ludźmi którzy oczekują "poważniejszej gry"

jednym z głównych elementów zabawy jest to od 20 lat ponad, że wpisujesz kod i robisz rozróbę na mieście konkretną.


@Cztero0404 : Problem ogromny to jest z ludźmi co chcą zrobić Saints Row z serii GTA
@Cztero0404:
Ta zabawa w łapanie 6 gwiazdek na kodach była śmieszna 20 lat temu. Gdy nie miałeś praktycznie innej gry z otwartym miastem i samochodami, może oprócz Mafii a śmigłowce i motory w VC to było łał względem GTA 3. Graczy w 2003 nie bawiły już gierki 8 bitowe, tak graczy w 2025 nie będzie bawić prosta rozpierducha.

Ludzie teraz grają w naprawdę złożone gry przy czym nie mówię aby nowe
@magazynierka_4k: Pierwsze kilka godzin były spoko, ale im dalej w las tym gorzej. Ogólnie fabuła piątki nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia, za dużo śmieszkowania, debilnych żarcików. Pod tym względem zdecydowanie wolę GTA 4, klimat ponurego Liberty City i mroczną historię głównego protagonisty.
@tos-1_buratino:

Ale żeby nie raziło prymitywną mechaniką gdzie wyciągasz z tylnej kieszeni miniguna na środku ulicy.


Patrząc na materiały z tych przecieków, jest spora szansa że GTA VI będzie bardziej "realne" od piątki, np. postacie noszą broń na plecach a nie trzymają ją dosłownie w dupie, pewnie mechanika broni w GTA VI będzie przypominała tą z RDR2 gdzie możesz przy sobie nosić ograniczoną liczbę broni.

Jeszcze były napady na różne miejscówki