Wpis z mikrobloga

ale jednocześnie zabobony prosto z głębi pustyni traktujemy jako poważne dziedzictwo kulturowe

@Dietetyq: Piękny chochoł. Wam serio się wydaje, że z bozi śmieją się tylko "postępowi lewacy" w stylu amerykańskim, którzy biją konia do multikulti? xD

Nie, po prostu śmiejemy się z tego co ma najbardziej negatywny wpływ na nasze życie - muzułmanin robi mi kebaba, żyd powoduje aresztowania konfederatów, a katol próbuje mi narzucać państwo wyznaniowe za pomocą kultu jednostki
Katolicyzm wśród religi jest jak biały heteroseksualny mężczyzna wśród wszystkich innych ludzi. Jest teraz po prostu modnie po nim cisnąć.

Zresztą za ciśnięcie islamu można zginąć, judaizmu jesteś rasistowskim antysemitą, za ciśnięcie katolicyzmu jesteś bohaterem walczącym ze złem.
W walce z religią ciśnięcie po katolikach to easy mode.
jak wiadome islam stanowi w Polsce 99 procent wyznawców, imamowie tuszują pedofilie i ciągną kasę z kieszeni podatnika na meczety. A nie czekaj...


@ItsGrN: jak wiadome judaizm stanowi w Polsce 99 procent wyznawców, więc nic dziwnego że ostatnia akcja brauna jest tak mocno potępiana, a nie czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak wiadome islam stanowi w Polsce 99 procent wyznawców, imamowie tuszują pedofilie i ciągną kasę z kieszeni podatnika na meczety. A nie czekaj...


@ItsGrN: Nie, nie stanowi, "dzięki bogu" że tak nie jest, bo ADB zamiast takiej krytyki to zaginęłaby w dziwnych okolicznościach i chwilę później znalezionoby jej ciało.

Po prostu bawi hipokryzja, w tym przypadku lewicy - kiedy w analogiczny sposób krytykuje się światopogląd czy grupę ludzi utożsamianą z lewicą,
IMO jesli ktoś chce odsunąć religję katolicką/chrześcijanską (nie znam sie) od panstwa, to rozumiem, że z innymi religiami ma podobnie..


@FrozenShade: Oblężona twierdza mocno XD poproszę o chociaż jedną wypowiedź, w której ktoś chce wprowadzenia judaizmu do szkół chociażby w 1/10 wymiaru, w jakim teraz uczy się o religii katolickiej XD
IMO jesli ktoś chce odsunąć religję katolicką/chrześcijanską (nie znam sie) od panstwa, to rozumiem, że z innymi religiami ma podobnie


@FrozenShade: jakie inne religie mamy odsunąć w Polsce od państwa? Z jaką inną religią mamy problemy? Przedstawiciele jakiej religii weszli z pisem w układ mafijny?

#!$%@?, jak w ogóle można wspominać o innych religiach w kontekście Polski xD?
@matt-pitt: Przypomne tylko, że już raz PiS wygrał wybory, bo poprzednie partie robiły głupoty.

I już widzę, że aktualna władza rozpoczyna rządzenie, od dokładnego tych samych błędów:p

Nie trzeba być orłem intelektu, aby przewidzieć że dokładnie te same działania, przyniosą te same rezultaty.

No chyba że jesteś pisowcem, to faktycznie, raczej cie to cieszy.
IMO jesli ktoś chce odsunąć religję katolicką/chrześcijanską (nie znam sie) od panstwa, to rozumiem, że z innymi religiami ma podobnie..


Ale polskie lewactwo to chyba jakas piąta kolumna na usługach żymian.


@FrozenShade: hehe, wiadomo że w szkołach uczy się religii żydowskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)