Wpis z mikrobloga

Zajebiście słabo się czuje, jakbym się miał przewrócić albo zemdleć. Jest tak od długiego czasu, ale ostatnio się nasiliło. Krótko po jedzenie trochę na godzinę-dwie przechodzi ale nigdy nie było aż tak.
Miałem robione różne badania, piszcie co myślicie że to może być. Bo ogólnie, nie wiem nawet już do jakiego lekarza iść. Jest masakra bo już nawet nie mam energii się leczyć. Czy jest jakiś sposób w jaki ktoś może mnie leczyć, zanim samemu być obciążonym dojściem do odpowiedzi?
#zdrowie #lekarz #medycyna #pytanie #energia #produktywnosc #depresja
  • 7
@interpenetrate miałem identycznie. Zawsze jak zjadłem trochę większy posiłek to musiałem się położyć bo inaczej bym chyba zemdlał. Przespałem dwie 2 godziny i budziłem się jak nowy. Robiłem #!$%@? badań na cukry , kardiologicznych, prześwietlenia, podejrzewali np ucisk na inne narządy i żaden lekarz nic nie znalazł. Przeszło samo po prawie roku ()Jedyne co zmieniłem poza mniejszymi posiłkami to przestałem brać suple typu kreatyna, białko
@Socah @Chael: dlatego chcę żebyście bez podawania wpisywali co wam przyjdzie na myśl bo może tak trafię. Jeszcze mam bóle serca, ale nie łączę tych dwóch rzeczy chyba

Jeśli chodzi o tarczycę: screen
Jeśli chodzi o glukozę: screen (kliknij to małe zrodlo:beztytutłu.jpg pod zdjęciem)
Krzywej cukrowej nigdy nie robiłem, zainteresuje się, pogadam z internistą.
Ogólnie z badań nie za bardzo coś wychodzi, te anty-tpo tg, to myślę że jakby się nie
interpenetrate - @Socah @Chael: dlatego chcę żebyście bez podawania  wpisywali co wam...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
Zawsze jak zjadłem trochę większy posiłek to musiałem się położyć bo inaczej bym chyba zemdlał.


@slimanus: nie, to u mnie odwrotnie właśnie. Ale dzięki, rozumiem o czym piszesz, zmiana stylu życia może na farta coś przynieść