Wpis z mikrobloga

Elo, raport z 29 miesiąca maxów.

SQ: 235 / 237,5 / 240 (+15 kg)
BP: 140 / 150 / X152,5 (+2,5 kg)
DL: 290 / 325 / X330 (+2,5 kg)

TOTAL: 715 kg (+20 kg)
Waga: 87 kg (+3 kg)
Wilks: 464,67 (+4) PR

Tak jak pisałem miesiąc temu, udało się w końcu odbudować siad. Chciałem wstać chociaż 232,5 albo 235 kg po ostatnich ciężkich 225 kg, ale poleciałem 232,5 / 235 / 237,5 / 240 i jeszcze był zapas, ale stwierdziłem, że już starczy, bo nie miałem czasu xD. Cieszę się bardzo, bo nie siadałem tyle od lutego i już blisko PR 252,5 kg @ 92 kg.

Na ławie wyrównałem PR 150 kg @ 92 kg i nigdy nie wycisnąłem tyle z taką łatwością. Myślę że to 152,5 poszłoby na świeżo, ale i tak jestem zadowolony, że wyrównałem już rekord w pierwszym boju po redukcji choć nie sądziłem, że będzie to akurat moja tragiczna ława.

W martwym 325 kg duużo lżejsze niż 322,5 kg miesiąc temu i podobnie 330 kg czyli PR @ 92 kg mogłoby pójść na świeżo, a na pewno 327,5 no ale nie ma co gdybać, bo #!$%@?łem.

W końcu bardzo udany blok i prawie zrównany peak siłowy z zeszłego roku. Na siadach spory zapas, ława wyrównana i dość lekka, martwy trochę zawodzi i jest niedosyt, ale powoli idę po 350 kg. Liczę na mocny siad za miesiąc, nowy rekord na ławie i może to 330 w ciągu. Wesołych świąt!


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
Xaroks - Elo, raport z 29 miesiąca maxów.

SQ: 235 / 237,5 / 240 (+15 kg)
BP: 140 / 1...
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@p3sman: no te mordy na ciągach to dramat, ale nie kontroluję tego xD. Ortodonta jak się dowiedział to absolutnie zakazał ściskać zęby bo mam aparat, więc zagryzam dolną wargę żeby było bardziej miękko xD.

@Pstrong: nie wiedziałem czy jest sens coś pisać póki nie robię nowych rekordów, ale skoro tak to dzięki, miło.
  • Odpowiedz
  • 2
@Gavilar: wyrabiam się ze wszystkim w max półtorej godziny, czasem szybciej. Ale jak mam ciężkie siady i ciągi to siedzę tak po nawet 8-10 minut między seriami xD.
  • Odpowiedz
@Xaroks: próbowałeś może kiedyś zrobić okolice maxa mając założone te krążki gumowe, czy zawsze tylko stalowe używasz? Myślisz by dodało to parę kg by trochę po oszukiwać?
  • Odpowiedz
  • 0
@Nano22: prawie zawsze mieszam stalowe z gumowymi tylko teraz akurat tak wypadło, bo wszystkie stalowe były wolne. Poczwórną masę ciała pociągnąłem nawet na samych gumowych, bo właśnie odczuwałem ten ciężar trochę lżej, więc rzeczywiście może być odrobinę łatwiej, choć raczej nie będzie to jakieś +10 kg. Ale mam na tym Eleiko kumpla, który ciśnie gumowe obciążenie i jemu przeszkadza, bo sztanga bardziej odbija mu u góry, więc różnie bywa. Ja też
  • Odpowiedz
  • 1
@gosciu82: e no +3 kg w miesiąc to dla mnie nie tak powolutku i właśnie muszę zwolnić xD. Mam teraz 3k kcal 155B/75T/430W, ale często wpadają dni gdzie dobijam do 4-4,5k i pilnuję tylko białka. Robię normalnie dużo akcesoriów w dni góry i to takich bardziej pod sylwetkę niż przydających się w trójboju. Na dół mam tylko siady i martwy z pauzami i dwójki na maszynie. Na jakieś fikoły szkoda czasu
  • Odpowiedz