Wpis z mikrobloga

  • 3
@Quzin: obejrzymy kilka wydań i zobaczymy jak to będą mówić o rządach, TVP przed pisem nie mial skrupułów jednych i drugich rugać. Na tą chwilę nie ma tej buty i chamstwa, pamiętajmy że jest wieeele do sprzątania.
Jakoś tak spokojnie bez wrzasku, teraz mówią o śledziach o karpiach. Rok temu słyszałem że KARP JEST DROGI BO TO WINA NIEMCA TUSKA. Naprawdę człowiek ma tyle na głowie że już ma dość tej
  • 514
@Quzin: ooooo było przed chwilą prowadzący powiedział o tym reglamentacji uchodźców
„nas ta reglamentacja nie dotyczy ale bądźmy uczciwi nie dotknie na razie” widziałeś gdzieś w TVPis materiał że no na tą chwilę jest oke ale bądźmy uczciwi może być #!$%@??

Dość uczciwie mówią o tym pakcie, nawet Pinokia pokazuje bez ciec, widziałeś kiedyś Tuska w TVPis bez cięć i manipulacji?
Dość uczciwie mówią o tym pakcie


@muak47: no jeszcze lektor powiedział że pakiet migracyjny to "zbiór rozsądnych rozwiązań". Dobrze że to rozsądne rozwiązania. Teraz to już jestem za pakietem.
  • 23
@Quzin: no dla mnie to rozsądne rozwiązanie, lepsze niż sprzedaż wiz na bazarach każdemu kto się nawinie
Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie czy w TVPis słyszałeś gdzieś to co powiedział „ bądźmy uczciwi na ta chwilę…..” gdzieś widziałeś tam krytykę punktu widzenia wladzy?
Masz teraz o Kamińskim, nikt nienpowiedzial żenujesz chamem, bucem, niemcem, zdrajcą…co dziwi ze można kulturalnie ubrać w słowa swoje myśli?
Ale wkurza mnie że gość stoi i stoi,
  • 23
@Quzin dalej nie odpowiedziałeś na pytanie
Ale pozwól że coś napisze
Neuropkiem nie jestem baaaa nawet głosowałem za pisem w pierwszych wyborach
Jeśli ciebie mierzi kultura wypowiedzi jak np w tej chwili gdzie chwalą Orlen w sposób nie propagandowy nie pokazując ryjów obajtka i kaczyniaka to przykro mi.
Najwidoczniej za mocno chłonąłeś prze 8lat te chamstwo i bute.
Przykro mi bardzo, ale muszę Ciebie zablokować. Bo jednak nie raczysz podjąć żadnej rozmowy
no jeszcze lektor powiedział że pakiet migracyjny to "zbiór rozsądnych rozwiązań". Dobrze że to rozsądne rozwiązania. Teraz to już jestem za pakietem.


@Quzin: przecież powiedzieli, że pakiet przewiduje przede wszystkim wzmożenie ochrony granic UE i odsyłanie z miejsca osób, które nie będą mogły się wylegitymować. Jesteś przeciwko takiemu rozwiązaniu?
przecież powiedzieli, że pakiet przewiduje przede wszystkim wzmożenie ochrony granic UE i odsyłanie z miejsca osób, które nie będą mogły się wylegitymować. Jesteś przeciwko takiemu rozwiązaniu?


@Bover: XD i czym to się różni od pisowskiej propagandy?
XD i czym to się różni od pisowskiej propagandy?


@Quzin: Nie wiem czemu odpowiadasz pytaniem na pytanie, choć się domyślam ;). Już wiem, że odpowiedzi nie uzyskam, bo nie o to ci chodzi matecki.

A czym się to różni? Ano tym, że jest to rzetelne omówienie tematu "patku migracyjnego". Przecież o wysokości kar również było w materiale; wypowiedział się zresztą o tym sam Morawiecki. Były po prostu przedstawione założenia, głosy polityków
@muak47: Poczekajmy kilka tygodni. Dzisiejszy materiał o geście Kozakiewicza to była bardziej wysublimowana, ale jednak propaganda. Chcę wierzyć, że to z powodu utrudnień w organizacji pracy i wartościowych materiałów.